reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Ja mam 10 letniego chrześniaka- naukowca. Dinozaury i wulkany już ma porzerobione. Teraz jest na etapie eksploracji kosmosu. Na Dzień Dziecka znalazłam dla niego znakomitą książkę: Jerzy i Wielki Wybuch Lucy i Stephena Hawkingów. Stephen to jeden z największych żyjących kosmologów i astrofizyków. W lekkiej formie dziecko może dowiedzieć się wielu rzeczy o Układzie śłonecznym, Wielkim Wybuchu, Zderzaczu Hadronów. Mam nadzieję, że spodoba mu się.
 
reklama
Czy ja dobrze widzę? Czy to ten sam Hawking od Krótkiej historii czasu? Ten geniusz na wózku inwalidzkim?
 
Z pewnością bym kupiła na Dzień Dziecka, gdybym się natknęła... Tymczasem pokupowałam szaliki i koszulki na Euro2012 (!!!)... Radocha była, ale świadomość, że to jednorazowy zakup, który przypuszczalnie nigdy nie zostanie uzyty, nie jest miła...
 
A wiesz co? Mam już tę książkę Hawkingów :). Będzie na jakąś najbliższą okazję. Przyznaję, że jest imponująca. Tzn. może nie fabuła, bo jest przeznaczona ewidentnie dla dzieci, za to dorosły z przyjemnością może sobie popatrzeć na najaktualniejsze zdjęcia Wszechświata. I to jest boskie!
 
i co kupiłaś mu??? jak dla mnie to byłby strasznie duży wydatek, bo raczej jesli gdzieś były w promocji to też pewnie sporo kosztowały, jeśli chodzi o prezent dla chłopca w tym wieku to może jakieś Lego:)
 
skoro taki maniak xboxów, to zamiast xboxa, można kupić jakąś grę, dla mnie przesada taki prezent, chyba, żeby się kilka osób złożyło, co za dzieciak, jak wydziwia, matko kochana
 
reklama
Do góry