reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Czemu nie hulajnoga? Nie mam tutaj na myśli jakiegoś gniota z hipermarketu, ale coś porządnego... Mój syn ostatnio dostał na 9te urodziny od chrzesnego hulajnogę z Santre śmiga na niej bez przerwy
12343755.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dajcie trochę dziecku radości:-) Ja polecałbym wyrzutnie Nerf. Posiadają obrotowe magazynki do tego laserowy celownik. Zabawki są całkowicie bezpieczne, a pomysłów na różne zabawy jest bardzo dużo. Mój syn nie chce tej zabawki odstąpić na krok.
 
Wiek 10 lat to już poważna sprawa :). Warto wtedy zarazić czymś dziecko, pasją do czegoś :). W tym wieku prezenty powinny już być bardziej poważne, powoli zabawki będą odstawiane na drugi tor :)
 
Modele to fajny pomyśl pamiętam jak mój brat odstął pierwszy i już mu to zostało, a przy okazji jak sam powiedział nauczył się precyzji i cierpliwości przy sklejaniu.
 
Też jestem z klockami lego lub cobi np seria mała armia. Bardzo interesują się taką temetyką. A może modele do sklejania?
 
reklama
Hehehe dzięki za odpowiedzi,pytałam 6 lat temu:szok: ten chłopiec już dawno nie ma 10lat, nie musicie już odpowiadać;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry