reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla dwulatka....

Dołączył(a)
29 Styczeń 2015
Postów
14
Dziewczyny, mam problem.... niby nie duży, ale zawsze!
Jestem chrzestną słodkiego dwulatka. Mały jest bardzo żywy, dobrze się rozwija. Coraz szybciej biega i coraz więcej mówi :) !Jest bardzo kochany! Mój mały przytulas....
Obiecałam sobie, że nie będę jedną z tych bezmyślnych ciotek, które po raz milionowy dają w prezencie misia czy jakąś duperele, którą dzieciak się pobawi dwa dni - żeby dwa- i zabawka pójdzie w kąt!
No i właśnie ponieważ sobie obiecałam, to trzymam się planu, tylko jest "ale"....zaczyna mi brakować pomysłów na kreatywne prezenty, które zainteresują małego nieco dłużej no i przede wszystkim pomogą rozwijać jego wyobraźnię itp!
Jakieś podpowiedzi? Propozycje? Błagam.....
 
reklama
A jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent?

Mi przychodzi do głowy:
1) rowerek biegowy
2) mata do malowania wodą
3) gry Granna (np uczące kolorów, kształtów)
4) wszelkie książki
 
Lego Duplo i ogólnie wszelkie klocki, szczególnie drewniane o różnych kształtach - bardzo kreatywne.
 
Witch84 wiesz myślałam o kwocie do 300zł. Rowerek biegowy mały ma. Mata do malowania wodą, hmmm muszę to sprawdzić bo nie ukrywam, że nie mam pojęcia co to za cudo. Klocków ma całą masę... Teraz już bardziej niż Duplo interesują go autka - resoraki, ale też ma tego tyle, że szkoda gadać.
 
Mój dwulatek obczaił właśnie modelinę i farbki do malowania palcami i TYLKO tym się chce teraz bawić. Może jakiś zestaw małego artysty?
 
Tak sobie poprzeglądałam różne zabawki (bo i mojemu synkowi zbliżają się drugie urodziny) i trafiłam na coś takiego: piasek kinetyczny. Jestem tylko ciekawa jak to jest ze sprzątaniem tego.

A może kolejkę?
 
Do góry