reklama

Jaki prezent dla Mamy?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez Karolina2014, 23 Maj 2014.

1. Karolina2014

Karolina2014 Początkująca w BB

Co kupujecie na prezent na Dzień Matki waszym mamom? Chciałabym , żeby to było coś ciekawego :-)

2. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Ja z reguły kupuje swojej mamie coś praktycznego jak perfumy lub delikatna biżuterię i zawsze jest zadowolona,myśle że to dobra opcja:)

3. reklama
  4. karolisiek77

karolisiek77 Początkująca w BB

Ja swojej mamie kupuje formy silikonowe.. lubi piec i mysle, ze bardzo jej sie taki prezent spodoba... znalazlam fajne na https://dukapolska.com/ sa niedrogie a sama je uzywam i naprawde super :)

5. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

U mnie w tym roku będzie to zestaw kosmetyków,który wcześniej upatrzyła sobie moja mama,myślę,że to sprawi jej po prostu radość i właśnie tym się sugeruję,można wybrać fajny i nie drogi zestaw.

6. kambo

kambo Zaciekawiona BB

ja klasycznie kosmetyki, czasem robione przeze mnie - np. mydełka czy balsamy, a jak nie mam czasu..,to korzystam z gotowych, ostatnio - miodowe kosmetyki Soufre

7. Marlenka33

Marlenka33 Zaciekawiona BB

8. Natka999

Natka999 Zaciekawiona BB

Moja w tym roku dostała torebkę marki manzana pl, ona uwielbia je i ma ich więcej ode mnie. Tym razem postawiłam na stonowaną i klasyczną kopertówkę i trafiłam bardzo sie jej spodobała

9. morioka

morioka Zaciekawiona BB

Może jakieś wyposażenie kuchni typu jakaś sokowirówka, do mielenia mięsa jakieś urządzenie? Zawsze się takie akcesoria kuchenne sprawdzają w ramach prezentów dla mam, ogółem dla kobiet.

10. reklama
  11. jolkakolaska

jolkakolaska Początkująca w BB

Moja mama zaczęła interesować się winem, nigdy nie przepadała za alkoholem, teraz zrobiła się znawcą :p Na święta dostanie zestaw Zwilling Sommelier i jakieś ładne, wykwintne szkło, na wakacje wysyłam ją do Włoch. Będzie szczęśliwa :-)

12. kalaaa

kalaaa Początkująca w BB

Ja mojej mamie kupiłam urządzenie do mikrodermabrazji z Philips - http://www.philips.pl/c-p/SC6240_01/visacare-mikrodermabrazja
    I muszę przyznać, że to był świetny prezent. Moja mama lubi o siebie dbać a dzięki temu prezentowi może to robić częściowo w domu. Już mi powiedziała, ze odwdzięczy się takim samym prezentem dla mnie na święta.

Poleć forum