reklama

Jaki prezent dla mężczyzny?

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez teresaw, 18 Czerwiec 2013.

1. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

Mój mężczyzna jest wielkim fanem muzyki klubowej dlatego zastanawiam się czy dobrym prezentem będzie dla niego taka koszulka dla dj. Co sądzicie o tym pomyśle>? ;) Bardzo podoba mi się ta ostatnia z pomarańczowym nadrukiem.

2. 7axe7

7axe7 Szczęśliwa Mama Misi

wiem jaki prezent dla kobiety ! :)
    ja właśnie skończyłam jedną z lepszych książek polsiej autorki "Piąta fala pożądania". Polecam :) Bardzo wciągające historie kobiet z różnych klas w różnym wieku z Polski :) Piąta fala pożądania. Książka elektroniczna. ściągać i czytać wiem co piszę :)

3. reklama
  4. Katkax

Katkax Aktywna w BB

myśle ze to bardzo fajny prezent ;)

5. Ciocia_klocia

Ciocia_klocia Aktywna w BB

Myślę, że takie prezenty dopasowane pod hobby drugiej osoby są najlepsze. Granica błędu w takim wypadku praktycznie nie istnieje, bo w sumie niezależnie co kupisz POWINNO się podobać. Po drugie, pokazujemy jak dobrze tą osobę znamy, że wiemy co lubi, jakie ma zainteresowania. A to zawsze jest miłe. :)
    Te koszulki są fajne wizualnie, więc powinny być ok.
    Mój to wielki fan motoryzacji, także na rocznice dostanie ode mnie jazdę Ferrari. :)

6. Kajka33

Kajka33 Początkująca w BB

To chyba Ty powinnaś wiedzieć co podoba się Twojemu mężczyźnie. Może podpytaj go co chciałby dostać. Wtedy będziesz wiedziała, czy będzie się cieszył z takiego prezentu.

7. wanilla

wanilla Zaangażowana w BB

Najlepiej zapytać :D Faceci się czasem z takich pierdół cieszą ...

8. emilia1978

emilia1978 Początkująca w BB

Dobry pomysł :) A co powiesz na jakieś słuchawki do słuchania muzyki?

9. Lorki

Lorki Początkująca w BB

maszynka to dobry prezent, już za jakieś 150 zł można kupić dobrą brauna czy philipsa

10. reklama
  11. Melcia9

Melcia9 Aktywna w BB

Jeśli prezent ma coś wspólnego z hobby Twojego mężczyzny to myślę, że na pewno będzie zadowolony :)

12. luna89

luna89 Fanka BB :)

Mężczyźni lubią praktyczne prezenty, więc jeśli dodatkowo kupimy im coś, co współgra z ich hobby, to na pewno trafimy w dziesiątkę.

Poleć forum