reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla mężczyzny?

reklama
Ja też mam problem z wyborem prezentu na urodziny mojego męża. Nie chcę mu kupować kolejnej gry, czy samych słodyczy, bo zwykle staramy się dawać sobie praktyczne prezenty np. ubrania czy buty. Dlatego tak pomyślałam, że może kupić mu skórzane buty? Teraz wyprzedaże w pełni, także to chyba najlepszy czas na taki zakup. Myślałam głównie o tych butach - Buty, obuwie męskie - sklep internetowy - FILIPPO. Czy Waszym zdaniem to trafny wybór? Oczywiście oprócz butów dokupię jeszcze jakieś czekoladki czy bombonierkę ;).
 
Ja zazwyczaj inwestuję w jakieś wydarzenie kulturalne - bilet do kina lub teatru albo na koncert, ewentualnie książka lub płyta :)
 
reklama
Zdecydowanie coś tylko dla niego ;) Ja swojemu kupiłam nowe okulary przeciwsłoneczne z www.kontaktowe.pl na imieniny - Piotr ma na imię. Dostanie je dopiero w poniedziałek bo w tedy jest Piotra i Pawła... Mam nadzieję, że spodobają mu się ;) Pokazywał mi kiedyś bardzo podobne, więc jestem w miarę spokojna. Jednak zawsze jest jakieś ale ;)
 
Do góry