reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent dla mężczyzny?

Zegarek jest bardzo ładny. Chociaż osobiście nie wiem czy dobrze bym się z takim czuła. Jest zbyt męski. Do niektórych stylówek będzie się prezentował całkiem fajnie.... Sama jednak wolę zdecydowanie delikatniejsze dodatki. Ten mi się podoba:
womage-9940d-woman-waterproof-stainless-steel-quartz-watch-gold-3856-5944772-1-product-200x200.jpg


Pochwalę się również jakie świetne sobie sprawiłam ostatnio kolczyki:
kolczyki-swarovski-rivoli-sunflower-srebrne-arte94-zdj1-300x300.png

Kupowałam w artemiro . Kolczyki były robione ręcznie.
 
reklama
Jasne, jeśli jest fanem muzyki klubowe, koszulka z DJ'em będzie świetnym prezentem :D Faceci na ogół rzadko chodzą na zakupy odzieżowe więc pewnie się ucieszy, że mu oszczędziłaś wyprawy do sklepu :) Ja bym mu dokupiła też pasek, np. parciany, żeby portki mu nie spadały w klubie ;) Betlewski ma niesamowite wzory, w klubie na pewno każdy by zwrócił uwagę! Moje typy kolorystyczne to khaki z musztardą, grafit z fuksją i granat z brązem. Zerknij Link do: Męskie paski parciane - Modny pasek parciany – ZeSkory.com (Strona 1).
 
A może jakieś super słuchawki z fajnym basem jak lubi muzykę klubową? Ja mojemu kupiłam i był najszczęśliwszy na świecie :yes:
 
O ile oczywiście nie ma juz zegarka czy portfela. Nie kupię mojemu zegarka bo dostał na rocznicę 2 lata temu, zegarek sprawdza mu się dobrze tak wiec nie wiem jaki jest sens wydawania na kolejny zegarek.
Nie kupię mu również portfela, bo ma swój ulubiony. Wygląda nieciekawie, trzeba to przyznać ale go uwielbia tak wiec nie wiem czy by nosił nowy portfel :p
Ze swojej strony polecam uzupełnić mu garderobą. Dobra opcją mogą byc równiez jakaś fajna koszulka, wygodne spodnie dresowe czy nowe jeansy. Szczególnie, ze zbliza sie jesień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry