reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jaki prezent na chrzciny?

Rozwiązania
0
W maju zostanę chrzestną mojego siostrzeńca.Jaki prezent powinnam kupić?Proszę o podpowiedź:rolleyes2:

reklama

ivka76

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Ja na taki problem patrzę ze swojego punktu widzenia - wiem, że pieniądze się przydają zawsze, ale jednak uważam, że maluch powinien dostać coś, co stanowić będzie dla niego pamiątkę na resztę życia.

Ja mam w zwyczaju dawać maluchom haftowane obrazki, na których jest imię dziecka, data urodzin (może być w tym przypadku chrztu), waga i wzrost narodzinowy. Takie moje obrazki możesz zobaczyć tutaj:
www.ivka.blox.pl w dziale Maluszkowe Prezenciki.

Do takiego obrazka możesz dołączyć np. złoty krzyżyk z łańcuszkiem lub sam krzyżyk.

villemo

Rozwiązania
0
Przede wszystkim jest to święto dziecka nie rodziców.
Ja osobiście na taką okazję pieniążków nie daję, pieniążki szybko się "rozejdą"
Chrzest to ważny dzień w życiu dziecka i fajnie byłoby mieć pamiatkę, dziecko dorośnie i napewno ucieszy się, że ma coś cennego z tak ważnego dnia oprócz zdjęć i filmu. Dwa razy zostałam matką chrzestną i kupiłam właśnie pamiątkę na całe życie.
U jubilera można kupić specjalne na taką okazję srebrne łyżeczki (cena to ok. 80-120zł) można na niej wygrawerować imię, datę urodzin, wagę i dł. z urodzenia, dedykację.
Do tego fajne etui na łyżeczkę + ładna kartka lub w księgarni można kupić małe książeczki np. "Szczególny dar dla waszego synka" z pięknymi wierszykami, wkleja się tam zdjęcie na okładkę + dedykacja, do całości mały bukiecik z margaretek.
Rodzice moich chrześniaków byli mile zaskoczeni i obiecali dbać o łyżeczkę i dać ją dziecku jak będzie w stosownym wieku.
Ja osobiście chciałabym dostać taką pamiatkę.

ivka76

Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Tych srebrnych cudeniek u jubilera też widziałam sporo, właśnie łyżeczki, grzechotki, otwierane medalioniki. Uważam, że to świetna pamiątka chrztu.

Rozwiązania
0
Zdecydowałam się kupić Chrześniakowi srebrny breloczek ze św.Krzysztofem-myślę,że w przyszłości mu się przyda:)Dziękuję bardzo za porady:happy2:

reklama
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
Mój synek na chrzciny dostał dużo pieniążków na dzień dzisiejszy z pieniążków zostało tylko wspomnienie.Oprócz pieniążków dostał śliczną branzoletkę od prababci która zostanie pamiątką na długo.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry