reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na chrzciny?

reklama
Lokata to chyba zbyt poważny prezent. Może krzesełko do karmienia lub elektroniczną nianie?? Dowiedz się co maluszek już ma a czego mu brakuje i kup cos fajnego na tej podstawie.
 
mój synek dostał album od narodzin dziecka.
i komplet sztućców dziecięcych z wygrawerowaną datą chrztu i imieniemm Sztućców teraz używa :-) więc myśle, że super prezent ( to od chrzestnej) a od chrzestnego dostał na wilżacz:pale to bardziej na zyczenie bo mielismy klopoty z kaszlem w tamtym okresie a gotówki jakoś ciągle brakowało :p z duchowych rzeczy obrazek nad łóżeczko z paciorkiem: Aniele Boży ...i kase, wielu osób nie bylo to i prezentów nie kolekcjonowaliśmy...
 
Mój synek dostał od chrzestnej łyżeczke o której już tu któras z dziewczyn pisała i aniołka , chrzestny załatwił oprawe pamiątkową były zdjęcia z których potem dostaliśmy piękną fotoksiązkę , prezentacje na płytach itp. Reszte to kasa z której synkowi załozyłam lokate . To jego kasa i nie potrafiłam jej wydac :-D
 
tak mi się przypomniało, że na chrzciny drugiej bratanicy zrobiliśmy "zrzutę" w sensie daliśmy pieniążki, za które chcieli małej kupić komplet szczepionek. Przynajmniej kasa sie nie rozeszła bez śladu :-)
 
To tez bardzo fajny pomysl,ale generalnie jestem zdania żeby kupic coś praktycznego,coś co przyda się młodym rodzicom lub samemu dziecku.
 
Mój syn dostał w prezencie srebrną lyżeczke z grawerem datą, godzina urodzin a takze waga i wzrostem (długościa) pamiatka na całe zycie :)
 
Ciekawa tradycja,nigdy nie słyszałem o takim czymś:) MY na chrzest daliśmy komplet ubranek,ale było to życzeniem rodziców wiec wszyscy byli zadowoleni:)
 
reklama
A nasza Eliza dostała na prezent od mojego rodzeństwa pościel z EFFII.PL . Uważam, że najlepije zapytać sie rodziców co chcą. To jest moje zdanie ale jeżeli macie dzieci to wiecie, że wszyscy znajomi i tak przynosza zabawki a my ich mamy mnówsto. A pościeli i ręczników nigdy za dużo.

Pozdrawiam
 
Do góry