reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na chrzciny?

ja na chrzciny chrzesnicy kupiłam mate edukacyjna za 150zł plus dałam 100zł...
moja corka dostała łańcuszek złoty plus kaseee..
ale teraz wraca tradycja smoczki z schowkiem na 1 ząbka, łyżeczki srebrne itd grzechotki alee to tes zkoszt 100-200zł
 
reklama
Ja Wam cos powiem, zabawki sa fajne ale niestety tylko na chwile... Oczywiscie, ze trzeba je kupowac bo rozwijaja dzieci.
Ale fajnie jest tez poza zabawka dac dziecku cos niepowtarzalnego, indywidualnego, tylko dla tego dziecka.
Cos co zostanie na pamiatke na dluzej.
Dlatego swietnym pomyslem jest bizuteria dziecieca imienna, ale nie taka ktora przez dlugie lata bedzie lezala w pudeleczku. Mozna dac dziewczynce cos czym bedzie sie zachwycac przez kilka lat, tzn. bizuterie z kolorowych kolarikow z jej wlasnym imieniem.
Naszyjnik imienny dla dziecka Prezent z imieniem (1592241040) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam
Na chrzciny proponuję wypuścić gołabka na znak ducha świętego. Najpięknije to wygląda jeśli z rączek dzieci puszczany jest gołabek. Zdjęcia z uroczystości chrztu z gołabkiem mogę przekazać, proszę pisać na apartner@vp.pl lub www.bialegolebie.com

Drugą propozycją jest wupuszczanie balonów napompowanych helem na różnego rodzaj przyjęcia zwłaszcza dla dzieci i zakochanych.
 
Tradycyjnym prezentem na chrzciny i komunie pozostaną dla mnie sztućce. Np. w serwisie sztućce.pl są zestawy dla dzieci (m.in. Mały Książę!), na których można wygrawerować datę lub dedykację.:-)
 
przede wszystkim powinnaś ubrać malucha na chrzest i podarować mu coś ;) ja kupiłam kilka lat temu swojej chrześnicy medalik z matką boską ;) na nową drogę bez grzechu ;p
 
A ja ostatnio zostając matką chrzestną kupiłam mojemu bratankowi takie fajne siedzonko, które można przyczepić do krzesła i działa tak jak np. fotelik do karmienia (o coś takiego: siedzonko.pl) Uważam, że na prezent warto dać coś praktycznego, chociaż oczywiście medalik też jest bardzo trafnym pomysłem i również taki kupiłam :)
 
reklama
Do góry