reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na komunie ???

(..,) Ja byłam w komuni wczesnej czyli jak miałam 7 lat i szłam do niej nie dla prezentów tylko dla boga. Ważniejszym sakramentem jest bierzmowanie bo przystępuje się do niego w pełnej świadomości mołości bożej,
Piszesz o Bogu z małej litery? Jesteś wierząca?
 
reklama
a Ty myslisz,ze Bóg sie "obrazi" o to,ze ktoś napisze Bóg z małej czy dużej litery???jak dla mnie to nie ma róznicy.

Myślę że nie uważałaś na lekcji religii :) Bo znałabyś odpowiedź na to pytanie.

Ps. Gdybyś pisała moje imię z małej litery to bym się obraziła - bo to oznacza brak szacunku do mojej osoby.
 
wydaje mi się to trochę przesadzone, ale jak sobie uważasz.Ja na pewno bym nie leciała do spowiedzi tylko dlatego,że napisałam Bóg z małej litery:-D:-D:-D:-D:-Dpiekło dib2 już na Ciebie czeka:szok::szok::-D:-D
 
Słyszałam, że najnowsze trendy każą kupować na Komunię komputery i kucyki. Pytanie, co później? Jak dla mnie, to takie prezenty przyćmiewają cały sens tego wydarzenia. Wydaje mi sie, że miłym podarunkiem byłby rower. Obok zegarka wszedł już chyba w Komunijny dobry kanon pod względem prezentów. Przysłuży się też zdrowiu i sprawności dziecka. Ososbiście mogę polecić rowery z electro.pl. Maja duży wybór, a sprawę lokalizacji ułatwia działalność wysyłkowa.
 
Ptysia jesteśmy tylko ludzmi, każdy z nas ma prawo popełniać błędy, a BÓG jest na tyle milośierny by je nam wybaczać.
A jeżeli chcesz popadać w niułanse i uważasz, że mój błąd jest gorszy od dawania 7 -9 latkowi komputera, quada i innych drogich zabawek zamias bibli i medalika to prosze bardzo jestem grzesznikiem tak jak każdy z nas i będzie mi to wybaczone (mam taką nadzieje) w dniu sądu ostatecznego. Bo masz racje błąd ortograficzny będzie gożej sądzony niż robieniu dziecku wode z mózgu i "nagradzanie" go za to że poszedł do komunii. Jeżeli uważasz, że drogi prezent jest OK to prosze kup dziecku laptop który po 4 latach będzie do wywalenia lub będzie wymagał sporej dawki nakładów fimansowych i nic nie będzie miał z tak ważnej uroczystości.

A zapomniałabym.....jak słysze z ust 7 latka zbieram na laptop (itp) to przed oczami widze dziecko odrabiające zadanie i tate na komputerze mówiącego "masz szlaban na komputer" albo "dziś już grałeś" bo komputer przydaje się dopiero 13 latkowi jako pomoc w szkole.
 
Ja kupiłem bratankowi świecące rolki, poza kopertą oczywiście, w której nie powiem ile było ;)

Strasznie się zajarał tymi rolkami, na początku trudno było mu utrzymać równowagę, ale potem rozkminiliśmy, że trzeba jeździć trzymając jedną nogę z przodu w linii prostej jak na ślizgawce, potem śmigał jak zły, nawet dał pojeździć bo rolki pasują na każdy but

Mieliśmy z tego niezły ubaw :-D:-D

Polecam wszystkim:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Powiem wam że ja prowadzę w Krakowie sklep z monitorami właśnie i w maju to jest po prostu szał - co druga osoba jak przychodzi to mówi że szuka prezentu na komunię więc jak widać zrobiło się to strasznie popularne na prezent. Trzeba też przyznać że monitory bardzo potaniały i już za jakieś 200-300zł są więc ludzie nie uważają by to było zbyt drogie a przynajmniej na pewno się przyda dziecku.
Ale to sądzę indywidualna kwestia ja bym na pewno osobiście nie kupiła tak drogiego prezentu ale na szczęście na razie nie mam tego problemu :)
 
to może ja powiem jakie u mnie beda prezenty, Komunia za 10 dni, bedzie rower, zloty łancuszek z medalikiem,i jakas nieduza kasiorka od rodzinki ktora nie moze przyjechac. poniewaz dziadki kupuja rower i ze my chcielismy tez przezent przy ktorym corka sie porusza troszke postanowilismy kupic gre telewizyjna nintendo wii- wiem prezent drogi ale uwazam ze super sprawa na ktorym zyska cała rodzina:-) i sprawdzi sie w UK gdzie mieszkamy i gdzie bardzo bardzo czesto pada.;-) A przyjecie robimy w domku skromne,na 10 osób, obiad potem ciacho i kawa. Pozdrawiam
 
reklama
Jeju!Jestem przerazona tym co sie dzieje!Laptopy,komorki....Za rok te wszystkie sprzety beda przestarzale,poza tym zasatnawiam sie po co osmiolatkom wlasny komp czy wypasiona komorka?Moja corka dostanie na Pierwsza Komunie namiot i plecak turystyczny(uwielbia podrozowac i spac w namiocie).bedzie to skladkowy prezent od babc,dzidkow i chrzestnych.Chyba bym musiala na glowe upasc zeby narazac rodzine na koszty sprzetow komputerowych,komorek itp.Od nas dostanie trampoline ogrodowa,o ktorej marzy juz baaardzo dlugo.No i oczywiscie pamiatkowy album.
:-)
 
Do góry