reklama

Jaki prezent na komunie ???

reklama
Rozwiązania
0
Sama szukalam ostatnio prezentu dla corki i widzialam fajne zestawy na misiedwa, wiec moze tam zerknij? Dobra firma, asortyment duzy, wiec napewno cos wybierzesz

Rozwiązania
0
Zbliża się czas komunii, więc odświeżam temat. Co zamierzacie w tym roku kupić jako prezent komunijny. Ja mam na oku laptopa na promocji w sklepie internetowym korzystneit.pl i może do tego jakiś złoty medalik dla mojej siostrzenicy ;-)

Rozwiązania
0
Z pamiątek to dajemy ładnie wydane Pismo Święte a na prezent kupiliśmy w bestcena.pl bardzo dobry smartfon, no ale ja wiem, ze siostrzeniec marzył o smartfonie. Wystarczy podpytac moim zdaniem rodziców co dziecku potrzebne...

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja chrześnica będzie miała w tym roku komunię.Od poczatku chcieliśmy jej podarować pieniadze bo chce kupić sobie rower elektryczny Oraz rodzice nawet sugerowali, ze to bedzie lepsze (mi nawet pasuje bo nie muszę się zastanawiać co będzie dla niej najlepsze w prezencie).

Chciałabym jednak podarować jej coś dodatkowo,jako pamiątkę z tego dnia. Rower na pewno się popsuje, za to długowieczna jest bizuteria. Przeglądałam sobie zestawy Pandory pl.pandora.net/pl/zestawy/komunia na pierwsza komunię świętą oraz ze wszystkich zestawów biżuterii te zachwyciły mnie najbardziej:

Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs