reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

A ja Wam powiem że moja mała dostała tego szczeniaczka uczniaczka na gwiazdkę miała wtedy dokładnie 3 miesiące i od samego początku go uwielbiała:tak: była przeszczęśliwa jak trafiła w niego rączką i on zaczynał coś mówić albo śpiewać wiadomo nie rozumiała ale frajde miała. Z czasem piesek służył już do innych celów ale do tej pory jest zabawką numer jeden Natalki:tak:
 
reklama
Moja córa już niedługo będzie obchodzić roczek (19.X) i zastanawiam się co zrobić. Chyba wywołam wszystkie najfajniejsze zdjęcia i ułożę piękny album (cały czas odkładaliśmy wywoływanie zdjęć ze względów finansowych). To niesamowite jaka jest różnica jak ogląda się zdjęcia córki sprzed kilku miesięcy!:) A tak w ogóle, ponieważ jestem tu nowa chciałam się przedstawić:) to mój profil: mojmalec.pl polecam ten nowy portal bo można wrzucać fotki za darmo bez ograniczeń, umieszczać ogłoszenia no i oczywiście pogadać na forach. Pozdrawiam!
 
Właśnie. Co prawda roczek mojej Niuni wypada w grudniu ale już od października zamierzam zaopatrywać się w prezenty, bo wiadomo, chciałoby się coś fajnego a wszystko zwali się na głowę (Mikołajki, pierwsze urodziny, Boże Narodzenie). Mam już kupiony cyrk z Fisher price, który czeka w szafie. Na MiniMini reklamują fontanę piłeczkową z Playskool. Czy któraś mama a raczej dzidzia którejś z mam ;-) posiada takową zabawkę? Reklama dość kusząca ale taki cel reklamy.
Pozdrawiam
 
My mamy piłeczkową fontannę i szczerze polecam super zabawa. Mała uwielbia te wyskakujące piłeczki i bardzo ładnie się tym bawi.
 
Co do prezentow to te edukacyjne faktycznie fajne tylko kazde dziecko jest inne - moja corcia miala ta zjezdzalnie pileczkowa i ja jakos ona nie interesowala (ogolnie to malo bawila sie zabawkami) za to odziedziczyl ja teraz synek i on jest nia zachwycony - natomiast co do tego szczeniaczka to znowu synek dostal na chrzest (7m-cu) i on jakos nim sie nie zachwyca woli zabawki typu cos przelozyc wlozyc tak jak te pileczki za to znowu pieskiem bawi sie 4 letnia cora - ktora wyspiewuje te piosenki i wozi go na spacery ...
Wiec rozne dzieci rozne potrzeby ...
Ja znalazlam fajny prezent na chrzest lub roczek tzn moim zdaniem bardziej praktyczny i wykorzystany
TORCIK PIELUCHOWY
mozna go dac jako dodatek do jakiejs zabawki lub zainstalowac zabawke na czubq i bedzie 2w1 - ja ogolnie zrobilam to samodzielnie mojemu synkowi na chrzest jako dekoracje ale mozna to takze zakupic na allegro
http://www.allegro.pl/item443470331_tort_pieluszkowy_baby_shower_chrzciny.html
JA swoj zrobilam 3 pietrowy i wykorzystalam ponad 40 szt pieluch - wygladalo to bardziej efektownie :D






www.picasaweb.google.com/Wirusq
 
Ostatnia edycja:
mój synek dostał ten stolik chicco na roczek i był to super prezent. Bardzo długo się nim bawił. Co jakiś czas mienialiśmy strony i była jakby nowa zabawka. Teraz stolik czeka na kolejną użytkowniczkę, ale podejrzewam, że przez jakiś czas oboję będą się tym świetnie bawić.
 
reklama
Do góry