)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaki prezent na roczek???

reklama

bawarka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
bardzo fajne są wszelkiego rodzaju zabawki interaktywne lub książeczki, Ostatnio widziałam bardzo dużo fajnych rzeczy z firmy baby ono.

Martakk85

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moja Iza dostałą jeździk Kiddieland, wózeczek pchacz Fisher price i mulę
Jeździk polecam, zabawa jest do dzisiaj, wózeczek nie...
polecam zajrzeć do mnie na bloga, dowiecie się czemu

Werrka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jest tyle zabawek w sklepach, wystarczy podpytać rodziców czego jeszcze maluch nie ma i sprawa załatwiona;)

Rozwiązania
0
Pamiątką na lata jest łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Zawsze to odpowiedni prezent. Dodatkowo coś innego nowego. Możesz do odbicia np dloni chrzesniaka dodac date ur i imie. Mojej corce z mezem kupilismy wlasnie taki wisiorek. Piekna pamiatka. Polecam Ci artess ja u nich to kupilam, bardzo sprawnie i milo sie to odbylo.

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Z jednej strony tak,ale z drugiej dziecko doceni taką pamiątkę właśnie po latach a w chwili obecnej zupełnie nic z nim nie zrobi i moim zdaniem warto postawić na coś innego,pod kątem wyprawki i na coś praktycznego:)

Rozwiązania
0
Polecam biżuterie personalizowaną srebrna od artess. corka otrzymala wlasnie taka malenka bransoletke z zawieszka personalizowana. Sliczne po prostu!

Rozwiązania
0
personalizowany wisiorek albo zawieszke z artess. Z data ur i odbiciem malenkiej raczki dziecka (autentycznej)

evita1234

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jesteśmy świeżo po roczku i oprócz zabawek, z których się bardzo ucieszył, nasz synek dostał coś bardzo praktycznego tj. fotelik samochodowy, wybrany wcześniej przez nas, a sfinansowany przez dziadka. Roczek to akurat czas na zakup fotelika z drugiej kategorii wagowej. W dodatku na przyjęciu chętnie w nim siedział i pozował do zdjęć:-)

reklama
Rozwiązania
0
Hmm roczek ważna sprawa. Najlepiej podarowac cos extra zeby stanowilo pamiatke na dlugie lata. Bo na prezenty typu zabawka jest tysiac innych blachych powodow w ciagu calegom roku. Mnie osobiscie spodobaly sie produkty Artess, sa przeznaczone glownie dla dzieciaczkow. Stanowia cudowny prezent i pamiatke zarazem. Polecam gorąco!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry