reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Jaki prezent na roczek???

reklama
Rozwiązania
0
Niech to będzie prezent na lata, taka piękna pamiątka. Sprawdź sobie produkty Artess. To na prawdę nietypowe pamiątki zostające na lata. Mi najbardziej przypadła do gustu ta personalizowana biżuteria!! A dla dziewczynki to już w ogóle super sprawa. Rewelacja! Polecam tego typu prezent/pamiątkę.

Rozwiązania
0
Zabawki to delikatna sprawa, dziecko pobawi się chwile i rzuca w kąt, zwłaszcza jednoroczne bo je ciekawi co innego niż siedzenie w jednym miejscu ;)

Skodzia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja bym podpytala rodzicow dziecka po prostu ;-)

MajeczkaPL

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
tez bym zapytala rodziców, mysle, ze nie ma co sie wstydzic, lepiej kupic cos przydatnego, niz cos co wyladuje w kacie

Rozwiązania
0
Ja wolę sama decydować, rodzice powinni być zaskoczeni prezentem:) Ale zgadzam się co do alechrzest.pl, bo rzeczywiście mają tam wyjątkowe propozycje prezentów z okazji chrzcin. Jestem fanką wszelkich grawerowanych tabliczek, skarbonek itp.

reklama

mommy123

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Na roczek, to może jakaś większa fajna zabawka dla malucha? Typu stoliczek interaktywny? Moja córa dostała Grającą Bramkę z Chicco - i używa do dzisiaj, a ma 3 latka. Mój mąż też ją nadal uwielbia :D Po każdym golu jest melodia, dźwięki, światełka. Mozna wybierać różne tryby gry (np. rzuty karne). Fajna sprawa :)
Można myśleć tez o rowerku biegowym, ale na pewno trochę jeszcze poczeka nieużywany...