reklama

Jaki prezent na roczek???

reklama

AdamJ

Początkująca w BB
Od
11 Maj 2016
Postów
16
Odpowiedzi
0
#65
Taki elektryczny pojazd na roczek to chyba trochę za wcześnie. Lepiej wybrać bezpieczną zabawkę, bardziej statyczną ale zachęcającą do ćwiczenia motoryki małej np. przebijanki Link do: Zabawki z młotkiem – przybijanki, przebijanki wiele modeli przeznaczone jest n roczek, szczególnie interesujący jest ten model z cymbałkami. Wykonana jest z drewna więc na pewno będzie trwała.
 
Od
6 Marzec 2017
Postów
2
Odpowiedzi
0
#66
Polecam sprawdzić aplikację Momentic, dzięki której możecie stworzyć elegancki, wysokiej jakości Fotoalbum, z ulubionymi zdjęciami Waszego Maluszka. Ja już jeden wydrukowałam i jestem mega zadowolona. Teraz akurat trwa promocja i na kod: Momenticapp dostaniecie 15% zniżki na wydruk standardowego Fotalbumu. wszystkie informacje znajdzie na stronie: www.momentic.pl
 

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Od
4 Czerwiec 2014
Postów
66
Odpowiedzi
0
#68
Ja miałam w tamtym miesiącu roczek chrześniaka i kupiłam mu set ubranek. Przyjaciółka się bardzo cieszyła bo zamówiłam je z psoty, oni mają świetną jakość a mały jest w stanie rozwalić bluzkę w trymigi więc dobra jakość się liczy ;))
 

adam_beatka

Zaciekawiona BB
Od
4 Czerwiec 2014
Postów
66
Odpowiedzi
0
#69
Ooo albo tak mi się przypomniało że kupowałam kiedyś zabawkę edukacyjną gdy mój siostrzeniec był szkrabem. Wiadomo, że przy takim maluszku zawsze jest milion wydatków i szkoda na jakaś porządniejszą zabawkę. Kupiliśmy mu z swierzaki.pl taki pociąg świnki peppy bo ta bajka była wtedy na topie
 
reklama
Od
1 Sierpień 2017
Postów
94
Odpowiedzi
0
#70
W zasadzie to wybór masz naprawdę szeroki jeżeli chodzi o prezent na roczek, jaki budżet możesz przeznaczyć na ten cel i zakup? Podaj szczegóły i chętnie doradzimy. Jeżeli a być to coś symbolicznego to może duży, pluszowy miś?
 
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry