reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

reklama
Taki elektryczny pojazd na roczek to chyba trochę za wcześnie. Lepiej wybrać bezpieczną zabawkę, bardziej statyczną ale zachęcającą do ćwiczenia motoryki małej np. przebijanki Link do: Zabawki z młotkiem – przybijanki, przebijanki wiele modeli przeznaczone jest n roczek, szczególnie interesujący jest ten model z cymbałkami. Wykonana jest z drewna więc na pewno będzie trwała.
 
Polecam sprawdzić aplikację Momentic, dzięki której możecie stworzyć elegancki, wysokiej jakości Fotoalbum, z ulubionymi zdjęciami Waszego Maluszka. Ja już jeden wydrukowałam i jestem mega zadowolona. Teraz akurat trwa promocja i na kod: Momenticapp dostaniecie 15% zniżki na wydruk standardowego Fotalbumu. wszystkie informacje znajdzie na stronie: www.momentic.pl
 
W zasadzie to wybór masz naprawdę szeroki jeżeli chodzi o prezent na roczek, jaki budżet możesz przeznaczyć na ten cel i zakup? Podaj szczegóły i chętnie doradzimy. Jeżeli a być to coś symbolicznego to może duży, pluszowy miś?
 
reklama
a jak oceniacie pozłacane autko Swarovskiego z grawerem na prezent dla chrześniaka?

A2.jpg



widziałem tylko w kliku sklepach, ale najtaniej na sklep.tuprezenty.pl Jak sądzicie warto kupić taki samochodzik?
 
Do góry