reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki prezent na roczek???

Dołączył(a)
17 Lipiec 2008
Postów
13
Pomóżcie, jestem chrzestną i moja chrześnica obchodzi wkrótce roczek .... co teraz kupuje się takim dzieciom? Jaki prezent? Pomocy !!! ;-)
 
reklama
nas za miesiac czeka roczek i powiem szczerze ze ja na to pytanie rodzinie odpowiadam zabawki, co prawda gratów caly pokoj zawalony ale uważam ze niech sie maluch cieszy bo ubranek mnóstwo a i jak ktos by kupywal to nie wiadomo czy trafi w gust mamy wiec i tak by w szafie lerzalo a zabawki zawsze na czasie albo kasa niech mama sama cos kupi... pozdrawiam
 
Mój synek wprawdzie nie na roczek ale na chrzest dostał srebrną łyżeczkę z wygrawerowaną datą urodzenia wagą i gługością przy narodzinach. Myślę, że to oryginalna pamiątka. Jeśli masz możliwość zabrać szkraba na godzinkę rodzicom pod pretekstem spacerku to możesz go zabrać do fotografa i zrobić pamiątkę w postaci zdjęcia. Będzie to niespodzianka dla rodziców a dla malucha pamiątka na przyszłość.:-)
 
A może rozejrzyj sie za zabawka fisher price szczeniaczek uczniaczek. fajna zabawka dla takiego malucha i ma duzo pozytywnych opini od rodzicow. Zajrzyj na allegro :-) Taka zabawka napewno ucieszy malucha
 
Emi_25 bardzo piekny pomysl, choc w danym dniu bardziej dla rodzicow niz dziecka, wiec tez obstawiam zabawke. Skoro jestes chrzestna to napewno oczekuja od Ciebie czegos "lepszego" niz od innych gosci.Duzo tez zalezy od tego co dziecko juz potrafi Ja np zastanowilabym sie nad chodzikiem czy jakims pojazdem, mysle ze niunia bylaby wniebowzieta np Smart Trike - Pink : mothercare
czy to jest o d6 m-cy do 3 lat Mothercare 7-in-1 trekker - Pink : mothercare
mysle warto qpic cos co dluzej posluzy, ja np mam to BAJA: LT1621 Ogródek zabaw 5 w 1, niby od urodzenia, ale jednak lepsze dla starszych dzieci, rowniez 5w1 i posluzy do 3 roczku polecam, ja np chcialabym dostac cos takiego. Ubranek pelno dostalam i 90% mialo zly rozmiar, zreszta trzeba tez trafic w gust rodzicow, a zabawka zawsze radosc dziecka wywola, a i rodzice powinni byc szczesliwi, bo zawsze 1 duzy wydatek mniej ;]
 
Milenka miala roczek wraz z chrzcinami
od chrzestnej dostala zloty lancuszek z delfinkiem,a od chrzestnego pierwszy rowerek 3kolowy dla najmniejszych dzieci

prezenty trafione,szczegolnie rowerek :-)
 
Więc naprawde polecam tego szczeniaczka uczniaczka . ma mase pozytywnych opini i uczy dzieci nazw czesci ciala kolorow spiewa piosenki itd mozesz poczytac na necie opinie o tej zabawce ja wlasnie kupilam ja mojemu synkowi i powiem ze naprawde jest to dobra zabawka i nie jakas tandetna. W kązdym razie goraco polecam :-)
 
dzięki anetkadg ;-), myślę że kupię jakąś zabawkę edukacyjną, zastanawiam się też nad krzesełkiem-uczydełkiem firmy Fisher Price, pozdrawiam
 
reklama
Wlasnie obejrzalam tego szczeniaczka i wydaje sie naprawde ciekawy, nietsety moja niunia jeszcze na niego za mala, ale postaram sie pamietac na przyszlosc;]
 
Do góry