reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki proszek dla noworodka?

Jakiego proszku uzywałyście dla noworodka?

  • Lovela

    Głosów: 2 40,0%
  • Dzidziuś

    Głosów: 1 20,0%
  • Jelp

    Głosów: 1 20,0%
  • Zwykłe proszki dla dorosłych

    Głosów: 1 20,0%
  • Płyn Bebi

    Głosów: 0 0,0%
  • Płatki mydlane

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
To te mamuśki z Niemczech są troszke poszkodowane:-(Albo nie znaja proszków tego typu i jest im z tym dobrze:-D:-):tak:
 
reklama
Podejście typu : pranie w proszku dla dorosłych jest conajmniej niepoważne.
Po co narażać delikatną skórę dziecka? głupie to .
Poczytajcie portale dla alergigów czy atopików nie uwierzycie jakie znaczenie ma właściwy dobór jakości i ilości detergentów.
 
Ja do tej piory używam proszku lovela albo dzidziuś i nigdy nie piorę swoich ubrań z synka.mam takie zasady i sie ich będę trzymać jeszcze trochę.Oczywiście z czasem wprowadzę proszek używany przez cała rodzinę:-)Ale to dla nas jeszcze nie pora
 
Piorę rzeczy malutkiej i moja rodzina pierze również w żelu do prania PERSIL SENSITIVE (taki biały żel z dzieckiem i matka na etykietce) i jak dotąd nie ma nikt w mojej rodzinie problemów ze skórą dziecka.. a do plukania używam Silna równiez sensitive
 
my uzywalismy proszek i płyn do płukania oraz do prania Lovela
rewelacja
uzywalismy go do 13 miesiaca zyca niedawno przeszlismy na "normalny"
 
nasz synek na vizir sensitive byl uczulony. za to z Jelpem i Lovela było ok. Ponieważ Lovela tańsza więc po kilku opakowaniach jelpa przeszliśmy na Lovele. Po skończeniu roku przez synka pierzemy już w normalnych proszkach tylko pralke na podwójne płukanie nastawiam.
 
reklama
również prałam w Loveli jak dziecko było małe na inne chemiczne wynalazki. jak synek podrósł, zaczęłam prać jego ubranka z naszymi, żeby nie tracić czasu na segregowaniu i praniu wszystkiego na raty. dolewam do prania co jakiś czas dreft dla dzieciaczków, żeby rzeczy ładniej pachniały.
 
Do góry