reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki proszek?

Dołączył(a)
28 Sierpień 2017
Postów
5
Drogie mamy mam pytanie jaki proszek jest najlepszy dla naszego maleństwa używałam bobini ale niestety w mojej okolicy jest z nim problem dlatego zastanawiam sie nad jelp oraz lovela czekam na wasze opinie
 
reklama
Ja uzywalam dziecinnego chyba do 2 miesiaca tylko
albo raz nasz raz dziecinny;p
A mialam najpierw Dzidziusia proszek potem bralam Lovele proszek albo plyn bo czesto promocje sa :). Bobni mialam plyn do plukania raz i potem dzidzius albo lenor sensitive:)
Ale zobaczylam ze sie nic nie dzieje i leza uzywam naszych
Nie ma sensu jak nic sie nie dzieje prac w dziecinnym a czasem sklad tez maja pozostawiajacy wiele do zyczenia
Poza tym dziecko ma i tak stycznosc z innymi proszkami bo jak ktos bierze na rece a nie kazdy pierze w dziecinnym
Mozesz uzywac wasz i np do tego plyn do plukania dziecinny albo lenor bialy tez tak robilam:)
ps mam sentyment do dzidziusia bo zapach mi sie kojarzy z synkiem w brzuchu hehe
 
Ja mam małego alergika wiec polecam płyny do prania bo lepiej się wypłukują niż proszki. My używamy bobini- kupuje w rosmanie albo w tesco. Ale tak na prawdę najbardziej dziecko uczulają płyny do płukania tkanin, wiec to na nie musisz zwrócić uwagę, moja córka powoli używa tych samych proszków co my, ale płyn do płukania musiałam zostawić dziecinny (Lenor sensitive tez jest uczulający). Mojej córce wyskakiwala kaszka na twarzy do 6 miesiąca życia jak ktoś obcy ją nosił na rekach właśnie z tego powodu że ubrania nie były prane w płynie dziecięcym a mała policzku em zawsze gdzieś się otarła. Musiała mieć podłożoną pieluszkę tetrowych pod buzię i było ok :) potem uczulenie stopniowo malało. Lovelli tez używaliśmy przez jakiś czas i było ok.
 
Cześć Dziewczyny,
Może tutaj pomożecie mi, moja córcia ma straszną alergię dotykową, dosłownie wszystko ją uczula. Lekarz zalecił mi żebym również zwróciła uwagę na to co noszę, bo mała się do mnie przytula. Czy znacie może jakieś marki z piżamami z bio bawełny ? Będę wdzięczna. Wiem, że w H&M można czasami kupić t-shirty z bawełny organicznej ale to tylko t-shirty...
 
Sporo tego jest teraz tego na rynku! Ja od jakiegoś czasu testuję płyn do prania derma, który zamawiam sobie na allegro i bardzo go lubię, bo nie ma prawie wcale zapachu, a ma też certyfikaty organizacji alergicznych.
 
reklama
Do góry