reklama

jaki rodzaj testow alergicznych ???

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez pchelka10.05, 26 Luty 2014.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Witam :-)
    Od pewnego czasu mam problem ze skóra
    Swędzi mnie cała twarz ( na ktorej pojawia mi sie bolace krosty przewasnie na brodzie koło uszu i za uszami a po kilku dniach zostaja strupy -takie chropowate plamy bordowe i to zanim zejdzie to mija ok miesiaca ) , swedzi mnie rowniez bardzo skóra głowy, szyji ( na szyji po drapaniu lub przed drapaniem mam czerwone plamy ) oraz dłonie na dłoniach wyskakuje mi zwykle pare krostek i one strasznie swedza - wygladaja doslownie jak ugryzienie od komara . Z tego co wiem to jak dotykam chociazby ogorki koszone czy mandarynki zaraz swedza mnie rece . mam pytanie odnosnie testow , słyszałam o jakis testach na alergie atopowa i wziemna
    cos takiego ( nawet nie wiem jak to wytłumaczyc aby miało rece i nogi )
    IgE całkowite. . Phadiatop-Alergia atopowa/wziewna co to sa za testy ? jak sie nazywaja ? abym mogla sprawdzic czy mam alergie atopowa -wziewna a te testy z IgE - nie wiem co to dokladnie za testy sa , słyszałam tylko ze za jednym zamachem mozna zrobic na wiecej produktow , czy one sa tez na trawy itp ???

chce je zrobic prywatnie ale nie wiem jak to sie nazywa

pomorzcie bo sie zadrapie

2. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

proponuje napisać maila do laboratorium, a oni wyjaśnią jakie testy najlepiej zrobić. w większości miast działa laboratorium Diagnostyka DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne i analityczne: Nasze placówki wykonujące badania prywatnie i na nfz - zawsze dokładnie odpisują na maile - polecam, bo korzystałam już z ich pomocy.

3. reklama
  4. malwa_malwa

malwa_malwa Początkująca w BB

alergolog na podstawie wywiadu z pacjentem sam dobierze odpowiedni rodzaj testów
    jeśli chodzi o alergologa to możesz wyszukać go i umówić się w tym miejscu
    JBoss Web/2.1.3.GA - Error report

Poleć forum