reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

Ja ostatnio widziałam smarta,a le takiego czterodrzwiowego - czteroosobowego jednocześnie i wydał mi się idealny jak dla mnie czy mam w ogóle, natomiast nie mam pojęcia ile to kosztuje w ogóle.

Ostatnio widziałam takiego w jakimś centrum handlowym i przyznam szczerze, że do momentu aż przekonałam się o tym na własne oczy nie wierzyłam, że ten czterodrzwiowy Smart jest tak pojemny :o Tam promowali wzięci go na działalność za 400zł netto, czyli około 500zł msc. Szczerze mówiąc sama się nad tym zastanawiam, bo w obecne auto pakuję prawie tyle samo tylko w naprawy :p
 
reklama
Moja siostra ostatnio brała w leasing czterodrzwiowego Smarta i wychodzi jej miesięcznie ok 500 zł. Zadowolona jest z pojemności ( ma dwójkę dzieci) i w końcu nie ma problemu z parkowaniem :p.
 
Z wózkiem nie będzie problemu, ale z parkowaniem to już tak, przynajmniej jak się mieszka w bloku z płyty :p Niestety 30 lat temu jak budowano osiedla nikt nie myślał, że będzie tyle samochodów :)
 
Z wózkiem nie będzie problemu, ale z parkowaniem to już tak, przynajmniej jak się mieszka w bloku z płyty :p Niestety 30 lat temu jak budowano osiedla nikt nie myślał, że będzie tyle samochodów :)
No otóż to, u mnie czasem trzeba zorbić dwa kółka (ulice jendokierunkowe rules) zanim się gdzieś wciśniesz. A już parkowanie w centrum...
Ostatnio widziałam takiego w jakimś centrum handlowym i przyznam szczerze, że do momentu aż przekonałam się o tym na własne oczy nie wierzyłam, że ten czterodrzwiowy Smart jest tak pojemny :o Tam promowali wzięci go na działalność za 400zł netto, czyli około 500zł msc. Szczerze mówiąc sama się nad tym zastanawiam, bo w obecne auto pakuję prawie tyle samo tylko w naprawy :p
Taki urok starych aut. Czasem naprawdę jak sie podliczy roczne koszty, to taniej wymienic na nowszy model. Ale gdzie widziałaś smarta za 400zł miesiecznie?
 
No otóż to, u mnie czasem trzeba zorbić dwa kółka (ulice jendokierunkowe rules) zanim się gdzieś wciśniesz. A już parkowanie w centrum...
Taki urok starych aut. Czasem naprawdę jak sie podliczy roczne koszty, to taniej wymienic na nowszy model. Ale gdzie widziałaś smarta za 400zł miesiecznie?

Tak jak pisałam to było w centrum handlowym i reklamował się salon Mercedesa - bodajże Auto Idea. Byłam akurat przejazdem w Olsztynie, ale mówili, że mogą mnie umówić w Wawie na jadę próbną, więc chyba jakoś szerzej je dystrybuują :D Ja jeszcze chwilę pomęczę się ze swoim, a na nowy rok rozważą tą opcję :D
 
Moja siostra ostatnio brała w leasing czterodrzwiowego Smarta i wychodzi jej miesięcznie ok 500 zł. Zadowolona jest z pojemności ( ma dwójkę dzieci) i w końcu nie ma problemu z parkowaniem :p.
Smart jest super. I faktycznie pojemny. Spokojnie można się zapakować i z drugą połówką i z dzieckiem. Wiem, bo przyjaciółka takim śmiga i bez problemu daje radę. Wiecie, że jak sie to 400 zł netto za smarta podzieli na 30 dni miesiąca to wychodzi dziennie raty 13 zł??? Jak za kawę z ciastkiem:-) No to szczerze ja wybieram jednak auto :-)
 
Nie wiem czy Smart nie za mały... Ale jesli masz mozliwość za 400zl wziąć w leasing, to ja sama bym, sie nie zastanawiała. Mały i wszędzie zaparkuje. Jesli dobrze policzyłam :-), to wychodzi mniej niz kawa z muffinem na dzien. Choś w sumie nie wiem dlaczego miałabym rezygnować z kawki na mieście :-)
A gdzie takie dają? Jakieś namiary?
 
Ja zostaje przy smarcie! Tylko gdzie ta auto idea!? Chcę Smarta, dwać mi go tutaj! A te czterodrzwiowe, to jakie to są? Choć w sumie nie wiem, czy taki potrzebny. Lepszy mały i tani co sie wszędzie wciśnie ;-)
 
reklama
Do góry