reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

Najlepiej suv lub kombik a wtedy na pewno nie będziesz miała problemu z wózkiem dziecięcym. Jak dla mnie najbardziej kobiece są francuskie samochody jak Renault. Warto wybrać się do salonu Auto Spektrum Link do: autospektrum.pl/ autospektrum.pl Kraków bo maja tam wszystkie modele Renault i Dacii, czyli coś na każdą kieszeń, a do tego oferują ciekawe finansowania przy braku gotówki.

Popieram:tak:
ja mam Renault Laguna 3 generacji w kombi i to jest na prawdę to czego szukałam w ciąży , ale tez dodam że bagażnik jest o wiele mnie praktyczny i pakowny jak Opel Vectra B. Tamto to było cudo do jazdy, tylko szkoda że mi zgasł na krajowej drodze i to centralnie na czołówkę jechałam :baffled:no ale cóż,ważne że bez dziecka jechalam.:rolleyes2:
 
reklama
Dobrze wziąć jakiegoś minivana albo suva. Możesz poszukać ofert na samochód poleasingowy, cenowo wypadają dobrze. Sama szukałam ostatnio na aukcjach raiffeisen ale nic nie było :(
 
Volvo to takie dziadkowe :p Smart four jest zacny, mercedesy jeszcze bardziej, ale te, które mi się podobają to już poza zasięgiem. Natomiast spojrzałam na to Link do: Auto Idea i poza smartami, są przepiękne mercedesy przeróżne i mazdy. w tym tak jak jolka szuka suva to mazda cx 3 albo mercedes GLC <3
 
Zrobiłam sobie ptzerwę, bo wiecie, święta, ferie. No było troszkę zajęć:)
No i pomyslałam za namową męża, że ńie ma co szukać auta przed końcem roku, bo od nowego będą większe promocje na stary rocznik:)
No i prawda, byłam znow ogladać smarty w auto idea w łomiankach. Chyba sie zdecyduję, mąż w leasing weźmie. 400na miesiąc czyli mniej niz za kawę codziennie :)
 
A ja SmarKa nie polecam. To auto jest maleńkie nawet 4 drzwiowe, jeśli chcecie i zakupy i wózek to już może być ciasnawo. Owszem wszedzie sie zaparkuje. Koszt części zamiennych tez jest wysoki. Zależy kto jaki ma budżet


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja siostra ostatnio brała w leasing czterodrzwiowego Smarta i wychodzi jej miesięcznie ok 500 zł. Zadowolona jest z pojemności ( ma dwójkę dzieci) i w końcu nie ma problemu z parkowaniem :p.
@Malwinka_86 a gdzie Twoja siostra brała tego smarta? dobra cena a ja wlasnie chce zmienic swoją małą kie picanto.. no i ten smart mi sie podoba. a jeśli faktycznie w tak dobrej cenie to podjechałabym dopytać o detale już w salonie..
 
A ja SmarKa nie polecam. To auto jest maleńkie nawet 4 drzwiowe, jeśli chcecie i zakupy i wózek to już może być ciasnawo. Owszem wszedzie sie zaparkuje. Koszt części zamiennych tez jest wysoki. Zależy kto jaki ma budżet


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@Kiniut kurcze każdy mówi coś innego.. ja już bez wózka zabieram dzieciaki najczęściej, chodzi o łatwe poruszanie się po mieście. Myślisz, że sprawdziłby się? zmieszcze się z młodymi? zachorowałam na merca..;)
 
Najlepiej idź i umów sie na jazdę próbna:) otwórz bagażnik i ocen sama. Na jeździe próbnej postarajcie sie być w komplecie wtedy dopiero zobaczysz czy auto jest dla Was komfortowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry