reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

Nigdy nie wypożyczałam, ale teraz kupiłam samochód poleasingowy. Ze dwa tygodnie zanim Raiffeisen Leasing stał się PKO Leasing, powiem wam, że samochód igła! :-) PIękne Volvo <3
 
reklama
Właśnie niekoniecznie. Powiem Ci, że moja siostra wzięła teraz w toyota banku kredyt na samochód i kupiła nową toyotę yaris i samochodzik jest mały ale mieści się w nim wszystko czego potrzeba
 
a ja nie wyobrażam sobie mieć innego samochodu niż auto w wersji kombi, już niezależnie jakiej marki ;) mieści wtedy wózek i resztę torbaczy
 
Dokładnie, przy dziecku combi najlepsze. Duży bagażnik, wszystko się mieści, wózek będzie mniej rysował.
Ale jak szukacie mamy jakiegoś mniejszego samochodu dla siebie, to koniecznie 4 drzwiowy, bo montowanie niemowlaka w foteliku, kiedy trzeba się wychylić z samego przodu na tył samochodu i nie upuścić i nie obudzić dziecka :) To nie lada wyzwanie.
 
Z dwójką maluszków jeździmy Peugeotem 5008 i jesteśmy zadowoleni. Dwa foteliki, wózek i zakupy mieszczą mi się bez najmniejszego problemu. Ma wspomaganie parkowania, więc bezstresowo sobie jeżdżę. Dla relaksu sobie włączam masowanie i jest dobrze :)
 
reklama
W Warszawie przy Malowniczej masz salon aut poleasingowych. Wszystkie z udokumentowanym przebiegiem, więc bez przykrych niespodzianek potem. Jak używane, to z takiego salonu najlepiej.

ale jaaakie tam sa samochody! dziewczyny, litosci;) tzn piekne, ale to raczej nie tej klasy szukałam;)
 
Do góry