reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

Rozwiązania
0
Rozważalaś opcję najmniejszego autka czyli Smarta? Jak masz małe dziecko to fotelik wejście obok kierowcy. Na zakupy idealne, i wiadomo, ze jak masz jeszce malucha to tyle nie jeździsz. Po co przepłacać. Jak już rozpatrujesz opcję leasingu to smarty są chyba mocno poniżej 500zł. Koszt niewielki a autko piękne i wszędzie wciśniesz:-)

reklama
Rozwiązania
0
Od ponad roku mam Smarta i mogę potwierdzić, że to dobry wybór. Ja i mój 2 letni junior, bez problemu się mieścimy :p Dużą zaletą takiego samochodu, są niskie koszty utrzymania.

Rozwiązania
0
O Samrcie słyszałam wiele pozytywnych opinii. Nie mam dużego budżetu i zastanawiam się, jakie są realne koszty utrzymania tego maluszka ?

Rozwiązania
0
. Nie mam dużego budżetu i zastanawiam się, jakie są realne koszty utrzymania tego maluszka ?
Nie chcę aby to brzmiało protekcjonalnie, ale wszystko zależy ile jeździsz ?;) Ja wydaję około 200 zł miesięcznie. Do tego dochodzi ubezpieczanie( po 10 latach bezkolizyjnej jazdy mam sporo zniżek) i w tamtym roku zapłaciłam około 550 zł. Moim zdaniem to niewiele, zwłaszcza za komfort jazdy po mieście:).

Rozwiązania
0
na pewno taki z dużym bagażnikiem szczególnie jeśli mamy małe dziecko i w każdą podróż trzeba zabrać tonę rzeczy

Rozwiązania
0
Duży bagażnik to podstawa, zwłaszcza jak chcecie się gdzieś wybierać. My z tego powodu zmieniliśmy naszą Micrę na Volvo v70

reklama
Rozwiązania
0
mnie sie bardzo podoba marka Mini, no i w końcu postawiłam na swoim i mam Mini Clubmana, przestronne wnętrze, auto bezpieczne, z pazurem rewelacyjnie mi sie nim jeździ

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019