reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

amsterdam

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2016
Postów
46
Mój facet ma ds3 i krew mnie zalewa, jak mam się tam zapakować z wózkiem. Szukam czegoś dla siebie. Jakie autko Waszym zdaniem jest fajne? No i Wiecie... damskie :-)
 
reklama
Siostra zmieniała teraz samochód na Forda Focusa - zazdroszczę jej, bo to naprawdę fajne rodzinne auto. :)
 
Siostra zmieniała teraz samochód na Forda Focusa - zazdroszczę jej, bo to naprawdę fajne rodzinne auto. :)
Z jendym dzieckiem to w sumie kazdy samochód da radę. ;) Nie wiem po co wozić wózek tak szczerze, my raz przewoziliśmy chyba wozek samochodem ;) Focus są popularne, a jak macie formę, to rewelacyjną ofertę ma od niedawna Leaseplan polska dla młych przedsiębiorców - plan , gdzie bierzesz focusa na 3 lata za 650 zł miesiecznie i to jest caly koszt netto :)
 
Te najnowsze modele sceników mają pakowne bagażniki, a w środku duże odstępy między tylnimi i przednimi siedzeniami. Przy dzieciach bardzo wygodne, szczególnie gdy się chce je przebrać.
 
No Insignia fajna :happy: Focus też ok, ale chyba właśnie coś większego bym chciała. Choć jak piszecie, że ten Leasplan ma takie tanie auta to może cos innego tam znajdę? Większego trochę. Muszę ich wyszukać w necie w takim razie. :happy:
 
My na jak będziemy jechać na święta (2 tyś km) to bierzemy scenika, 7 osobowego. Na pewno wszystko zmieścimy. I wygodnie bo dużo miejsca, a z 3 dzieci to trzeba.
 
Tez aktualnie poszukuje jakiegos fajnego samochodu dla mnie oraz dziecka. Niestety nie stac nas na zakup nowego prosto z salonu, a to bylby najlepszy wybor. Moj maz szukal troche po portalach ogloszeniowych, dzwonil do paru ludzi jednak nic rzucajacego na kolana nie znalazl. Zreszta na tego typu ofertach bardzo latwo mozna trafic na handlarza i niezle sie przejechac. Ostatnio widzialem ciekawa oferte samochodow uzywanych na stronie jednego z pobliskich dealerow Link do: Jaszpol - Autoryzowany koncesjoner Renault i Dacia - dealer - salon Łódź/Zgierz Mowa tutaj o samochodzie Renault Twingo z dzialu uzywane. Jak uwazacie, sprawdzi sie ten samochod na dluzsza mete? Bardzo podoba mi sie jego oplywowy ksztalt, napewno nie bede miala problemow z parkowaniem nawet w najciasniejszych miejscach.
 
reklama
Ja ostatnio widziałam smarta,a le takiego czterodrzwiowego - czteroosobowego jednocześnie i wydał mi się idealny jak dla mnie czy mam w ogóle, natomiast nie mam pojęcia ile to kosztuje w ogóle.
 
Do góry