reklama

jaki sklep z ubrankami

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez monika123abc, 31 Marzec 2011.

1. monika123abc

monika123abc Początkująca w BB

Witam

Jaki internetowy sklep dziecięcy polecacie oferujący ubranka dziecięce ? Ja znalazłam kilka :
    modnedziecko.net
    ciuszkinamaluszki.pl
    agugu.com.pl
    Co o nich myślicie ?

2. dj1010

dj1010 Początkująca w BB

Witam,

ja polecam secend handy. Mozna kupić dobrej jakosci ciuszki, a oprócz tego mozna ich kupic więcej. Dobry w Warszawie jest np. na Trakcie Lubelskim 410- Strefa Stylu, nie znam danych kontaktowych, ale mają profil na facebooku, pozdrawiam

3. reklama
  4. peesdek

peesdek Zaciekawiona BB

Może nie internetowy, ale moje ostatnie odkrycie to Gocco w Centrum Malta w Poznaniu :) Z czystym sumieniem polecam. W internetowych nie kupuję, bo już tak mam, że muszę najpierw obmacać ;)

5. karolilia

karolilia Początkująca w BB

O mój ulubiony ! Nie wiedziałam, że jest w Poznaniu! Na wakacjach z Walencji trafiłam tam po raz pierwszy rok temu i kupiłam synowi komplet letni, bardzo dobra jakość i w sumie dość unikatowy design. Przejdę się do Malty zobaczyć jakie mają ubranka na lato. Wiesz może peesdek czy są teraz jakieś promocje?:)

6. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Monika, strony są fajne i dużo tam jest nie drogich rzeczy. Po za tym plus ten, że można zrobić zakupy nie wychodząc z domu. Choć wolę osobiście sprawdzić ciuszek jaki chcem kupić swojemu sykowi <gatunek itp.>. Wiadomo, że jak trafi się jakaś promocja i można z niej skorzystać, to korzytam i kupuję przez neta. Niespodobało mi się to, że chcąc zamówić spodnie dla smyka na www.ciuszkimaluszka.pl cena ich była 33,70, a jak je dodałam do koszyka to wyskoczyła mi cena 69,90 + koszt przesyłki 8,50 :szok:. Zamawiałaś już coś tam może? Trzeba uważać na ceny :tak:

7. czarnidełko

czarnidełko Początkująca w BB

Ja nie lubię kupować ubrań przez internet, nie zgadzają mi się te rozmiary nawet jak wszystko pomierzę :( Za to bardzo lubię chodzić po sklepach, jak znajdę coś ciekawego to kupuję, uwielbiam zaglądać do sklepu Baby holiday jak jestem w BC ależ tam są cudne te ubranka. Nigdy nie sądziłam, że w dziecięcym stylu też może być tak modnie.

8. Santana

Santana Początkująca w BB

polecam portal internetowy aukcjusz.pl - duży wybór ubranek i dokładne opisy.

9. Krysia30

Krysia30 Początkująca w BB

Zawsze miałam obawy przed kupowaniem ubranek przez internet, dopóki nie spróbowałam. Polecam skleppuchatka.pl, gdzie wszystkie produkty są bardzo dobrze opisane. Biorę ubrania, które moje dzieci teraz noszą, mierzę je, a następnie porównuję z wymiarami zamieszczonymi na stronie internetowej. Nie martwię się czy coś może być za małe lub za duże. Dodatkowo dostałam rabat na kolejne zakupy :)

10. reklama
  11. Agaxx

Agaxx Zaciekawiona BB

12. Bimbambom25

Bimbambom25 Aktywna w BB

Ja kupuję w róznych sklepach, ale szczerze, najczęściej wyszukuję odzież dziecięcą przez nokaut czy inne porównywarki i tam dopiero po cenie lecę to, na czym mi zależy dla smyka i tak wybieram sklep.

Poleć forum