reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki śliniak????

Dołączył(a)
28 Czerwiec 2016
Postów
8
Jestem młodą mamą dwójki wspaniałych dzieci. Od kilku tygodni maluszki samodzielnie próbują jeść, co kończy się bałaganem dookoła, ale najbardziej cierpią ubranka. Szukam "idealnego" śliniaka, który nie będzie przemakał i będzie łatwy w czyszczeniu oraz miły w dotyku. Śliniaki, które spotkałam w sklepie nie spełniały moich oczekiwań. Kochane mamusie proszę o pomoc!!!
 
reklama
Cześć, no własnie sa takie z rękawkami, a na dole z taką jakby kieszonką, która ma za zadanie łapać jedzonko, które spada. Polecacie może jakąś konkretną firmę?
 
jak każdy rodzic też przez to przechodziliśmy, zaopatrzyliśmy się w takie ubranko w ikea - ale jak dla mnie nie zdało egzaminu niby ubranko pozostawało czyste ale jak mały się w tym pocił - to masakra - wróciliśmy do starych klasycznych ślinaków, mały szybko nauczył się ładnie jeść więc jakoś przetrwaliśmy
 
Zaciekawił mnie ten śliniak i zaczęłam szperać w necie ale nie wiem czy to jest ten o którym piszecie. Czy to bibetta ?
 
O śliniakach Bibetta nigdy nie słyszałam, ale poszukałam i rzeczywiście też mają takie śliniaki z rękawkami. Ja kupowałam osobiście w smyku,mają je też w internecie wystawione.
 
reklama
sporo jest teraz tego na rynku, warto sprawdzić by śliniaki były nieprzemakalne, przyjemne w dotyku i by łatwo można było je wyprać :) ta bibeta o której piszecie wydaje się spoko bo też poczytałam w necie, nigdzie jednak jeszcze nie trafiłam na możliwość zakupu takiego śliniaka z tej firmy...
 
Do góry