reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

jaki sport dla 5 latka?

Rozwiązania
0
Witajcie !
Bardzo proszę o radę jaki sport wybrać dla 5 letniego chłopca. Mój synek ma mnóstwo energii, której nie ma gdzie spożytkowac i wynikają z tego tylko kłopoty , niestety.
Proszę poradźcie!
Pozdrawiam
Aga

reklama

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Mój synek jest co prawda trochę młodszy, ale z osobistego doświadczenia wiem, że dobrym sportem w takim wieku jest napewno pływanie - nie dość, że przydatna umiejętność, to jeszcze można dać upust energiii, no i świetnie wpływa na ogólny rozwój. Można też zacząć z jazdą konną, pod warunkiem, że maluch lubi te zwierzaki.

pozdrawiam
nikita

makitoza

Fanka BB :)
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Moja prawie czterolatka jeździ na rowerku, hulajnodze. Próbuje jazdy na łyżwach. Na wiosnę zaczynamy na rolkach. Od września zapisuję ją do szkółki łyżwiarskiej.

loli

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
mój syn ma teraz skończone 6 lat ,od pół roku trenuje capoire i chodzi na basen dla dzieciaczków , w ciagu tego pół roku nauczył sie pieknie pływać zwłaszcza że poczatki były takie że bał sie do wody wejść,
poza tym w szkole chodzi na kurs tańca

mama_marysia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mój Maciek już od czterech lat chodzi na basen i muszę wam powiedzieć, że to jednak mam ma zwykle mniej energii, niż mały po pływaniu..To już sześciolatki mogą ćwiczyć capoeirę? Właśnie niedawno nad tym zastanawiałam, czy to aby bezpieczne?

Pscola

Miasto
Bayern
Rozwiązania
0
moj starszy 5-cio latek od wrzesnia chodzi na pilke nozna - wybiegaja sie -super

a zamierzamy jeszcze za rok na judo go wyslac

Anitta

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A ja sie wlasnie zasytanawiam nad jakims sportem dla mojego Grzesia, myslicie ze pilka nozna w gre wchodzi..... bo on sie meczy z tata naoglada i potem....

coffee

Miasto
London
Rozwiązania
0
no moj 4 latek tez ma tyle energii ze az sie martwie
na razie rozpoczal szkole ...co jest dla niego trudne...poniewaz nie zna angielskiego i do tego jest w nowym srodowisku sam/ przedtem byl stale ze mna, w domu w polsce a tu od razu nowy kraj, inny jezyk i bez mamy...
ale jak sie calkiem przyzwyczai ...chcialabym zapiac go na jakis sport...myslalam o tancu...ale do tego musialby juz troche tu znac jezyk...wiec sama nie wiem:no:

lidia welo

początkująca
Miasto
puławy
Rozwiązania
0
ja też mam problem z aktywnością ruchową synka ale na razie wymyśliłam karate i pływanie potem zobaczymy:tak:

reklama

edyta1421

bursztynowa mama
Miasto
LA
Rozwiązania
0
mój kosmatek zaczął chodzić na łyżwy. z tym że to nie są typowe nudne zajęcia hokejowe- większość czasu jeżdżą na tyłkach, a i zabawy mają kupę. no i oprócz tego raz w tygodniu na basen. ( a tak normalnie za dnia to i rower i hulajnoga). różnie to bywa. czasem ma taki zapas energii że trudno go upilnować, a czasem nawet mu się nie chce w niczym uczestniczyć. ale do niczego go nie zmuszamy- jak mu się nie chce iść na zajęcia dodatkowe to po prostu w tym dniu sobie odpuszczamy.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry