reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki strój na fitness

reklama
Pamiętaj, że zależy co ćwiczysz, ale szersze nogawki mogą przeszkadzać przy niektórych ćwiczeniach.
 
Wygoda przede wszystkim. Dopiero na drugim miejscu jest wygląd. Jasne, że kazda z nas lubi czuć sie wygodnie i komfortowo, jednak wygoda i komfort powinny być na pierwszym miejscu. Lepiej jest dopłacić i kupić sobie coś od renomowanego producenta niż kupować sobie jakieś kiepskie niewygodne ciuszki z marketu ( ze sztucznych poliestrowych materiałów).
Jeśli szukałybyście jakiegoś dobrego sklepu to polecam zajrzeć sobie tutaj:
sklepgwinner.pl
Ostatnio zamawiałam tam kilka ciuchów na siłownie
 
Ostatnia edycja:
Ja stawiam na wygodę. Aktualnie chodzę na cross fit i szukam czegoś wygodnego do ćwiczeń więc zamówiłam sobie fajne dresiki na netmoda.pl. Czekam teraz na dostarczenie i będę śmigać. zobaczymy czy się nadają na cf czy raczej będę w nich chodziła na co dzień
 
Na fitness to najlepiej kup sobie stanik z dobrym wsparciem, żeby biust odpowiednio się trzymał. Do tego bluzka, legginsy/ szorty- zalezy jak ci wygodniej ;) z takich dobrych marek to moge polecic Nike :) sama ostatnio robilam takie zakupy na zajecia sportowe i akurat trafilam na promocje dzieki kuponiarni,wiec majątku na to nie stracilam :p a ciuszki dają rade na silowni :)
 
Ja znalazłam w intrenecie sklep gdzie zamierzam kupić spódnicę i widziałam że są fajne rzeczy na fitness - leginsy i topy albo tshirty które też zamierzam wypróbować. Kuzynka podsunęła mi ten sklep www.venezzo.pl więc od razu napisze że reklamy nie zrobię bo dopiero chce spróbować, aczkolwiek kupiłam sukienki do pracy i były super. Chyba że któraś z was już tam próbowała tych tshirtów lub topów?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sportowe ciuchy kupuję w Lidlu lub w Martesie, mają tam bardzo fajne promocje. Udało mi się też kiedyś trafić na fajną promocję sportowych ciuchów Auchanie, najlepiej jest chyba się po prostu rozglądać będąc w różnych miejscach na zakupach.
 
Do góry