reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki strój na fitness

reklama
Ja bym wybrała czarne, śliskie leginsy - jeśli chcesz, żeby podkreślały figurę, to możesz poszukać z talią w kształcie litery V. Co do topów sportowych, to najważniejsze, żeby był dobrze dopasowany rozmiar i możesz zwrócić uwagę, żeby był ze sztywniejszego materiału, wtedy masz pewność, że będzie dobrze utrzymywał biust :)
 
Ja kiedyś w lidlu kupiłam sobie spodenki takie legginsy i koszulkę, idealnie mi się w nich ćwiczy.
Ale spodenki za kolana, i chyba będę jeszcze czegoś szukać do kostek
 
Jak dla mnie ubrania musza być po prostu wygodne. Wiele osób zwraca uwagę,ze wyglad się nie liczy, ale nawet na siłowni lubię czuc się schludnie i wygladać po prostu dobrze :)
Tak wiec najlepsze są dla mnie
jakaś wygodna koszulka - raczej nie bawełniana bo bawełna tak dobrze nie oddaje wilgoci
krótkie spodenki spodnie dresowe albo legginsy
no i wygodne sportowe buty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry