reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki szpital polecacie do porodu w Lublinie?

reklama
W innych szpitalach nie dają znieczuleń ?

Żeby dać znieczulenie muszą mieć specjalnie oddzielnego anestezjologa i pielęgniarkę do tego cały czas co się w większości szpitali nie opłaca i z tego co nam położna mówiła na szkole rodzenia i co się dowiadywałam tylko Staszica ma taki dostęp w lubelskim.
Możliwe, że jak jest anestezjolog wolny to zrobią i w innych szpitalach, ale to jakieś jednostkowe przypadki, więc jak dla kogoś to jest ważny aspekt to nie ma co się łudzić tylko jechać na Staszica.
 
Żeby dać znieczulenie muszą mieć specjalnie oddzielnego anestezjologa i pielęgniarkę do tego cały czas co się w większości szpitali nie opłaca i z tego co nam położna mówiła na szkole rodzenia i co się dowiadywałam tylko Staszica ma taki dostęp w lubelskim.
Możliwe, że jak jest anestezjolog wolny to zrobią i w innych szpitalach, ale to jakieś jednostkowe przypadki, więc jak dla kogoś to jest ważny aspekt to nie ma co się łudzić tylko jechać na Staszica.
Ja się też obawiam,że wszystko ładnie pięknie jak pojadę się dowiedzieć to powiedzą ,że oczywiście robią a jak przyjdzie mi rodzić to mi nie dadzą z jakiegoś głupiego albo dziwnego powodu.Chciałabym mieć gwarancję że na pewno dostanę to znieczulenie.Że mi np nie powiedzą ,że jestem za młoda i mam rodzić bez
 
Żeby dać znieczulenie muszą mieć specjalnie oddzielnego anestezjologa i pielęgniarkę do tego cały czas co się w większości szpitali nie opłaca i z tego co nam położna mówiła na szkole rodzenia i co się dowiadywałam tylko Staszica ma taki dostęp w lubelskim.
Możliwe, że jak jest anestezjolog wolny to zrobią i w innych szpitalach, ale to jakieś jednostkowe przypadki, więc jak dla kogoś to jest ważny aspekt to nie ma co się łudzić tylko jechać na Staszica.
Dziękuję za informację:).
 
reklama
Ale, dużo dziewczyn, które rodziło już na Staszica pisało, że Staszic jako jedyny szpital daje ZZO.
A to jest tak ,że zawsze mi zrobią kiedy bym do tego porodu nie przyjechała? Czy muszę się umówić na konkretny dzień (co w sumie w kontekście porodu jest trudne) albo po prostu na farta trafić w taki dzień kiedy anestezjolog i konkretny lekarz będzie miał dyżur czy raczej kiedy bym nie przyjechała to będzie ten lekarz w szpitalu i na bank mi zrobią?
 
Do góry