reklama

Jaki telefon polecacie

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez M_a_K_a, 23 Wrzesień 2013.

1. M_a_K_a

M_a_K_a Zaciekawiona BB

Hej, może się komuś wydać błachy i nie potrzebny temat- ale dla mnie jest dość ważny......Chciałabym zapytać jaki telefon polecacie. NIebawem kończy mi się umowa w Play i chciałabym wziąć telefon dobry a zarazem z dobrym aparatem..... Zależy mii na opini ponieważ niechce znów nabić się w butelkę na dwa lata z telefonem ktory codziennie trzeba ładować....

2. janslu

janslu Administrator Członek załogi

Forum działa najlepiej na iPhone i na Android. Oba systemy mają dedykowane aplikacje, które wysyłają Ci powiadomienia o odpowiedziach i umożliwiają dyskusję na forum, wgrywanie zdjęć etc. W tej chwili bardziej zaawansowana jest wersja na iPhone (ma więcej funkcji), ale nowa wersja na Androida jest w trakcie opracowywania (będzie kompatybilna z systemami Android 4.0+). Mamy zapytania o Windows Phone, ale na razie terminu wprowadzenia aplikacji do Windows Phone nie możemy podać, bo to nie zależy od nas. Podobno istnieje aplikacja Tapatalk, która powinna działać z naszym forum, ale nie mam zupełnie jak tego sprawdzić...

3. reklama
  4. bejbibumi

bejbibumi Zaciekawiona BB

5. lalaland

lalaland Początkująca w BB

Zdecydowanie polecam zakup Samsunga S4 :)

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja mam Samsunga Galaxy Ace II i też jestem z niego bardzo zadowolona.

7. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

Ja mam HTC, nie znam sie na modelu, ale marka jest solidna. Używam telefonu od 4 lat

8. sybilka23

sybilka23 Zaciekawiona BB

Ja jestem w posiadaniu Samsunga Galaxy Young - bardzo jestem zadowolona z niego. Nie był drogi, ma dużo ciekawych funkcji i opcji. Ogółem - na plus. Jest gdzieś w sieci jakaś porównywarka telefonów, można na tej stronie sobie porównać, tylko nie pamiętam jak się nazywała...

9. MariuszRyłko

MariuszRyłko Początkująca w BB

Nokia Lumia 920 - ma wszytsko co potrzebne :)

10. reklama
  11. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Ja polecam motorolę flip out, wygląda dość kosmicznie, ale mi się z niej korzystało super. Tylko aparat ma marny.

12. złośka

złośka Gość

A ja osobiście optuję za starymi modelami telefonów-bez żadnych udziwnień, dotykowych klawiatur itp. Moim zdaniem psują się one najrzadziej i naprawdę potrafią wiele przetrwać.

Poleć forum