reklama

jaki termometr kupić? już raz się naciąłem..

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez stentor, 14 Listopad 2011.

1. stentor

stentor Początkująca w BB

Witam,

proszę polecić dobry i sprawdzony termometr na podczerwień do przyłożenia do czoła tak do 100 pln.
    ja kupiłem na allegro dwa takie same (jeden dla koleżanki) firmy ''SNOW BEAR'' taki gadający i za każdym razem pokazywał inną temp! a to 35,6 a to 36,7, a to 36,2 i to też inną w zalezności od miejsca przyłożenia, czy to skroń czy czoło.

pozdr

2. reklama
  3. Pielgrzym

Pielgrzym Zaangażowana w BB

Witam
    Termometr przy pomiarze na czole, skroni będzie mniej dokłądny niż ten robiony w uchu. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń z termometrami;) Drugą sprawą jest to, że przy termometrach elektronicznych po każdym pomiarze trzeba odczekać około 30 sekund, a najlepiej kilka minut nawet, bo inaczej termometr wariuję i pokazuję właśnie strasznie nieprawdopodobne wyniki;P Ja używałem przez cały czas termometru TOPCOM i działał bardzo dobrze przez cały czas;)

Termometr 4w1 bezdot. TOPCOM 201 wysyłka GRATIS!! (1951016884) - Aukcje internetowe Allegro
    Termometr 5w1 bezdot. TOPCOM 301 wysyłka GRATIS!! (1951016872) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam model 301, który dodatkowo może mierzyć temperaturę np. pokarmu i wody;)

Pozdrawiam

Poleć forum