reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki termometr kupić? już raz się naciąłem..

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2011
Postów
9
Witam,

proszę polecić dobry i sprawdzony termometr na podczerwień do przyłożenia do czoła tak do 100 pln.
ja kupiłem na allegro dwa takie same (jeden dla koleżanki) firmy ''SNOW BEAR'' taki gadający i za każdym razem pokazywał inną temp! a to 35,6 a to 36,7, a to 36,2 i to też inną w zalezności od miejsca przyłożenia, czy to skroń czy czoło.

pozdr
 
reklama
Witam
Termometr przy pomiarze na czole, skroni będzie mniej dokłądny niż ten robiony w uchu. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń z termometrami;) Drugą sprawą jest to, że przy termometrach elektronicznych po każdym pomiarze trzeba odczekać około 30 sekund, a najlepiej kilka minut nawet, bo inaczej termometr wariuję i pokazuję właśnie strasznie nieprawdopodobne wyniki;P Ja używałem przez cały czas termometru TOPCOM i działał bardzo dobrze przez cały czas;)

Termometr 4w1 bezdot. TOPCOM 201 wysyłka GRATIS!! (1951016884) - Aukcje internetowe Allegro
Termometr 5w1 bezdot. TOPCOM 301 wysyłka GRATIS!! (1951016872) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam model 301, który dodatkowo może mierzyć temperaturę np. pokarmu i wody;)

Pozdrawiam
 
Do góry