reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki test ciążowy jest najlepszy?

Powiem Ci, ze niestety nie wiem, ale też widziałam nawet tu na forum u wielu dziewczyn kreskę taką jak miałam ja u miały betę ujemną. Więc tak uznałam :)
Hmmm... Zrobiłam ich mnóstwo, bo są mega czułe i wykrywają betę w moczu, gdy we krwi jest poniżej 10 (to mam kilkakrotnie potwierdzone badaniami krwi). Ale było też tak, że gdy beta spadła to nie było kompletnie nic, biel vizira (wtedy we krwi miałam <2,30). Myślę, że one są tak czułe, że są w stanie wykryć naprawdę minimalne ilości bety. I może po prostu dziewczyny uznają je za fałszywe bo nie badaja bety. Baaaardzo wiele ciąż to biechemiczne niestety... I przychodzi normalnie okres. Dwa razy pod rząd miałam cykle po 23 dni, wyszły kreski na tych właśnie testach, beta z krwi poniżej 10 i okres... Myślę, że te kreski nie biorą się znikąd, no ale to moja osobista opinia na podstawie mojego własnego doświadczenia i każdy oczywiście może uważać inaczej🙂 jak dla mnie są super czułe (a już na przykład Facelle paskowe nie, na nich zawsze kreski były dużo słabsze niż na tych słupkowych).
 
reklama
Hmmm... Zrobiłam ich mnóstwo, bo są mega czułe i wykrywają betę w moczu, gdy we krwi jest poniżej 10 (to mam kilkakrotnie potwierdzone badaniami krwi). Ale było też tak, że gdy beta spadła to nie było kompletnie nic, biel vizira (wtedy we krwi miałam <2,30). Myślę, że one są tak czułe, że są w stanie wykryć naprawdę minimalne ilości bety. I może po prostu dziewczyny uznają je za fałszywe bo nie badaja bety. Baaaardzo wiele ciąż to biechemiczne niestety... I przychodzi normalnie okres. Dwa razy pod rząd miałam cykle po 23 dni, wyszły kreski na tych właśnie testach, beta z krwi poniżej 10 i okres... Myślę, że te kreski nie biorą się znikąd, no ale to moja osobista opinia na podstawie mojego własnego doświadczenia i każdy oczywiście może uważać inaczej🙂 jak dla mnie są super czułe (a już na przykład Facelle paskowe nie, na nich zawsze kreski były dużo słabsze niż na tych słupkowych).
widzisz, to z kolei wiele dziewczyn narzeka, że pinki fałszują kreski, a u mnie jak nie było ciąży to był biel vizira :p Każda ma jakieś swoje doświadczenia :) i spoko, szanuję Twoją opinię :)
 
Mój pink nawet przy becie 2,58 pokazywał duch cienia [emoji23]
Na przykład miałam jasną kreskę widoczną normalnie na pinku, a następnego dnia beta 8[emoji23]
Generalnie jedyne dla mnie słuszne to pinki strumieniowe bo jak beta 0 to zawsze u mnie śnieżna biel, a jak dzieje się cokolwiek to od razu to widzę, nawet jeśli realnie uznaje to za kreskę fabryczną to i tak beta potwierdza, że coś się rusza.
Na facelle każdym mam kreskę i strumieniowym i paskowym.
Są najgorsze na świecie.
 
widzisz, to z kolei wiele dziewczyn narzeka, że pinki fałszują kreski, a u mnie jak nie było ciąży to był biel vizira :p Każda ma jakieś swoje doświadczenia :) i spoko, szanuję Twoją opinię :)
A może to zależy jakoś osobniczo? 😁😉 Bo u mnie pinki mają że wszystkich najgorszą opinię, wczoraj miałam betę 14 i pokazał mi się leeeedwo widoczny cień na pinku strumieniowym po raz pierwszy, podczas gdy na facelki była już taka kreseczka. I wszystkie biochemy wyłapałam właśnie tymi testami przy minimalnej becie.
 

Załączniki

  • IMG_20220110_065151.jpg
    IMG_20220110_065151.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 149
reklama
Do góry