reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki test ciązowy polecacie?

Dołączył(a)
17 Sierpień 2017
Postów
3
Hejo dziewczyny! Będę chciała pierwszy raz w życiu kupić test ciążowy i widzę że produktów jest multum. Jaki polecacie? Który faktycznie jest dokładny, a który was może kiedyś oszukał? Zdarzają się takie przypadki w ogóle?! Zastanawia mnie Stream Sanity, kojarzycie go?
 
reklama
Hejo dziewczyny! Będę chciała pierwszy raz w życiu kupić test ciążowy i widzę że produktów jest multum. Jaki polecacie? Który faktycznie jest dokładny, a który was może kiedyś oszukał? Zdarzają się takie przypadki w ogóle?! Zastanawia mnie Stream Sanity, kojarzycie go?
Jak jesteś w ciąży to każdy ja pokaże. Ja robiłam zwykły z allegro dodawany gratis do testów owulacyjnych, później kupiłam w aptece już droższy i oba pokazały dwie grube i wyraźne kreski. Powodzenia w testowaniu!
 
Coś mi się okres spóźnia i chyba się przejdę do apteki dzisiaj albo jutro po test. Jak będą mieli to wezmę Stream. Napiszę cosik więcej później.
 
No więc test udało się dostać bez większych problemów i już sam wygląd mi się spodobał. Po drugie – badanie szybkie, wynik dla mnie korzystny :) Duża ulga, bo jednak nie byłam gotowa w tym momencie na dziecko. Cena trochę wysoka no ale też trzeba przyznać, że te strumieniowe z reguły są droższe.
IMG_20170821_190326.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170821_190326.jpg
    IMG_20170821_190326.jpg
    678,7 KB · Wyświetleń: 3 909
Do góry