reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki uniwersalny wózek wybrac do +/- 2000zł oraz fotelik samochodowy +/- 300zł

Dołączył(a)
1 Marzec 2015
Postów
1
Witam

jak w temacie w maju rodzę córeczkę Antoninę ;) i szukam uniwersalnego wózka kompletnie się w tym nie orientuję
do ilu lat starcza taki wózek ? czy te wózki są razem z fotelikami do samochodów ? czy fotelik osobno się kupuje
mieszkam w domu także nie będe go musiała targać po schodach.

polecacie jakieś sprawdzone modele ?
z góry dziękuje za pomoc :)
 
reklama
Polecam uniwersalny wózek firmy Childome,a konkretnie model D-Max 2w1,u nas sprawdza się znakomicie i spokojnie zmieścisz się w podanym budżecie,chętnie pomożemy dopasować pozostałe akcesoria.
 
A w jakiej jest cenie? Bo to też ważne kryterium od którego należy zacząć. Poza tym czy ktoś ma jeszcze opinie na temat tej firmy oraz samego modelu wózka skoro to nowość? Czekam na informacje.
 
jeśli chodzi o najlepszy wózek jaki ostatnio widziałam to wózek Solution Zuma Kids. Nowośc na naszym rynku, stylowy wózek dla wymagających rodziców. Bardzo uniwersalny, dla aktywnych...i co dla mnie mega ważne- gumowane, duże koła. Fajnie, lekko się prowadzi. Dla ,mnie wymarzony wózek , tak funkcjonalny
 
Ja polecam X-Lander move, mam z kolekcji z roku 2015, synek ma prawie 2 miesiące, jak na razie bardzo dobrze się sprawdza, cena jednak wysoka.
 
reklama
Powiem Ci, że jak kupiłam wózek Anex Sport 1999 złotych z ich fotelikiem chyba koszt około 280-300 złotych.
Oglądałam sporo polskich wózków ale większość jest do siebie podobnych. Podobał mi się Tutek bo też coś innego ale podobno łamią się w nich stelaże. Co do Anexa to jestem zadowolona z amortyzacji-działa bez zarzutu. Jest spora gondolka i fajnie zabudowana. No i kupiłam go bo ma to coś:)
 
Do góry