reklama

jaki używacie proszek do prania?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 18 Listopad 2010.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Dziewczyny powiedzcie mi... używałam proszek do prania do 1 i 5 miesięcy dla Jakuba - LOVELA, już od dłuższego czasu używam proszku wizir sensitive i ma lekkie uczulenie... jaki proszek stosujecie żeby go nie wysypało? ma 2 lata

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Może spróbuj proszek biały jeleń, albo wróć do tych dla niemowlaków.

3. reklama
  4. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

moze płukaj dwa razy ja tak robie

5. zyta

zyta Gość

Zmien proszek,ja osobiscie od wielu osob slyszalam ze ten,ktory teraz uzywasz uczula,nawet starsze osoby.

6. Sol

Sol Gość

Ja obecnie używam zwykłej Bryzy - tylko ciuchy młodej płuczę dwa razy. Nie ma żadnej alergii. Na początku tylko - do 8 miesiąca używałam Jelpa a potem Vizir Sensitive ale jej ciągle płukałam dwa razy. Ale że dobre płukanie mam to od pół roku piorę w naszym proszku i jest ok.

7. julietta

julietta Zaangażowana w BB

Zmień Vizir na zwykły.Wbrew rozsądkowi to co jest sensitive moze bardzo często uczulać.Może też tak jak radzą dziewczyny płucz dwa razy.Ja od zawsze płukałam raz w czystej wodzie a drugi raz w wodzie z płynem do płukania(używamy E).
    Spotkałam się też z przypadkiem kiedy chusteczki pampers, właśnie sensitive, uczulały.Jak widać nie ma reguły.

8. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Bardzo dziękuję , proszek zmienię na chusteczki pampers rzeczywiście jest uczulony czyli coś w tym jest;-)

9. Bura

Bura Gość

Ja jestem uczulona na wszelkie proszki i piorę tylko w płynach typu Perwool. Dziewczynkom też piorę rzeczy w tym samym płynie (odkąd skończyły 4m) i nie zauważyłam reakcji alergicznej. Nie robię dodatkowego płukania.
    Pozdrawiam :)

10. reklama
  11. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Bardzo czesto jak ktoś ma uczulenie na proszki nie ma na żel ( persil np ) żel się lepiej wypłukuje z ubrań niż proszek .

12. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

moja miała uczulenie na Jelp i Lovellę, a teraz piore po prostu w zwykłym Persilu i jest ok.

Poleć forum