reklama

jaki używacie proszek do prania?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 18 Listopad 2010.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny powiedzcie mi... używałam proszek do prania do 1 i 5 miesięcy dla Jakuba - LOVELA, już od dłuższego czasu używam proszku wizir sensitive i ma lekkie uczulenie... jaki proszek stosujecie żeby go nie wysypało? ma 2 lata

2. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może spróbuj proszek biały jeleń, albo wróć do tych dla niemowlaków.

3. reklama
  4. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moze płukaj dwa razy ja tak robie

5. zyta

zyta Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zmien proszek,ja osobiscie od wielu osob slyszalam ze ten,ktory teraz uzywasz uczula,nawet starsze osoby.

6. Sol

Sol Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja obecnie używam zwykłej Bryzy - tylko ciuchy młodej płuczę dwa razy. Nie ma żadnej alergii. Na początku tylko - do 8 miesiąca używałam Jelpa a potem Vizir Sensitive ale jej ciągle płukałam dwa razy. Ale że dobre płukanie mam to od pół roku piorę w naszym proszku i jest ok.

7. julietta

julietta Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zmień Vizir na zwykły.Wbrew rozsądkowi to co jest sensitive moze bardzo często uczulać.Może też tak jak radzą dziewczyny płucz dwa razy.Ja od zawsze płukałam raz w czystej wodzie a drugi raz w wodzie z płynem do płukania(używamy E).
    Spotkałam się też z przypadkiem kiedy chusteczki pampers, właśnie sensitive, uczulały.Jak widać nie ma reguły.

8. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo dziękuję , proszek zmienię na chusteczki pampers rzeczywiście jest uczulony czyli coś w tym jest;-)

9. Bura

Bura Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jestem uczulona na wszelkie proszki i piorę tylko w płynach typu Perwool. Dziewczynkom też piorę rzeczy w tym samym płynie (odkąd skończyły 4m) i nie zauważyłam reakcji alergicznej. Nie robię dodatkowego płukania.
    Pozdrawiam :)

10. reklama
  11. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Bardzo czesto jak ktoś ma uczulenie na proszki nie ma na żel ( persil np ) żel się lepiej wypłukuje z ubrań niż proszek .

12. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja miała uczulenie na Jelp i Lovellę, a teraz piore po prostu w zwykłym Persilu i jest ok.

Poleć forum