reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek 2w1? Joie MYTRAX SIGNATURE FLEX, muuvo quick, valco baby snap 4 trend, musty nio

Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
2
Cześć wszystkim,
Drogie mamusie i przyszłe mamusie chciałabym zapytać jaki wózek dla dziecka polecacie? chodzi o wózek 2w1. Chodzi mi o lekki wózek, stabilny i taki, żeby nie kupować dodatkowej spacerówki. Wiem,że przy większości wózków spacerówki są ciężkie i mamy po pół roku muszą kupować nowe spacerówki np. wózki Bebetto.
W sklepie polecono mi 4 modele:
- Joie MYTRAX SIGNATURE FLEX
- muuvo quick
- valco baby snap 4 trend
-musty nio
Który z tych wózków byście wybrały ? Wiem,że w tych wózkach gondole są mniejsze i stad moje pytanie. Na ile starczy dziecku mniej wiecej taka gondola?
Z góry dziękuję za pomoc :)
 
reklama
Podpinam się :)
Osobiście myślę nad camarelo vision, bo chcę kupić używany, tylko spacerówki chyba nie ma, niestety, za dużej...
W sklepie widziałam świetny wózek, Jedo Tamel, duuza spacerówka w zestawie... Tylko jest to chyba nowy model, bo nie mogę nigdzie znaleźć używanego :(
 
Osobiście bardzo polecam Salsę 4 od ABC Design, dla mnie najlepszy wózek, bo jest lekka, szybko ją złożysz do małych rozmiarów, poprowadzisz ją leciutko, ma duży kosz, przekładane siedzisko i mega dobrą amortyzację :)
 
ja mam aero tutis i jestem zadowolona bardzo. Jest lekki, gondola waży niecałe 3kg, spacerówka jest tak dostosowana, że dziecko szybko z niej nie wyrasta, ma obszerne siedzisko. Pomimo swojej lekkości wózek jest stabilny i mocny.
 

Podobne tematy

Do góry