reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek 2w1? Lekki i kompaktowy. (Muuvo vs Venicci)

A po jakich terenach najczęściej go użytkujesz? Bo my jesteśmy już też na 99% na wybór tego wózka, ale najczęściej będziemy chodzić po polnych, nieutwardzonych drogach i nie wiem jak się sprawuje 😄
My głównie jeździmy po chodniku i parkowych alejkach. Nie narzekam, chociaż mój mąż mówi, że na polne drogi wolałby coś z lepszymi amortyzatorami
 
reklama
Temat odkopany po czasie to mogę się już wypowiedzieć.
Mamy muuvo 3.0 quick. Chodzimy po polach, asfalcie, który wygląda jak pole minowe, byliśmy też w lesie i na piaszczystych terenach i wszędzie daje sobie dobrze radę 🙂
 
Temat odkopany po czasie to mogę się już wypowiedzieć.
Mamy muuvo 3.0 quick. Chodzimy po polach, asfalcie, który wygląda jak pole minowe, byliśmy też w lesie i na piaszczystych terenach i wszędzie daje sobie dobrze radę 🙂
Z tymi polami i piaszczystymi drogami to ja bym polemizowała 🤡 plus mimo wszystko wózek jest dosyć ciężki.
 
Z tymi polami i piaszczystymi drogami to ja bym polemizowała 🤡 plus mimo wszystko wózek jest dosyć ciężki.
Nie zgadzam się z tobą 😄
Sama jestem w stanie dźwigać, a to znaczy że jest lekki bo ja mam słabe ręce 🤣
A po jakich drogach chodzę to widziałaś. Nigdy nie miałam problemu z wózkiem. Z dzieckiem w wózku już problem był 😄
 
Nie zgadzam się z tobą 😄
Sama jestem w stanie dźwigać, a to znaczy że jest lekki bo ja mam słabe ręce 🤣
A po jakich drogach chodzę to widziałaś. Nigdy nie miałam problemu z wózkiem. Z dzieckiem w wózku już problem był 😄
Też jestem w stanie to dźwignąć ale ile się na klnę to moje 😂😂😂 i nie powiem żeby jazda nim po innych drogach niż miejskie była dla mnie największą przyjemnością 😅 zwłaszcza jak dziecko jest co raz większe. Ale to subiektywna ocena, wiadomo. Komuś się sprawdzi, komuś nie
 
Ja w sumie też myślę że jest ciężki ale wiem, że są cięższe i vinicci np jest cięższy.
Generalnie wózki z lepszą amortyzacją będą cięższe 🤷🏽‍♀️ coś za coś
 
Ja w sumie też myślę że jest ciężki ale wiem, że są cięższe i vinicci np jest cięższy.
Generalnie wózki z lepszą amortyzacją będą cięższe 🤷🏽‍♀️ coś za coś
No, dlatego trzeba się zastanowić co wybrać. Jak mam tylko po mieście to nie narzekam aż tak na muuvo ale jak jestem u rodziców albo w lesie to trochę mnie wkurza 🙈
 
My mamy Venicci Upline i jestem bardzo zadowolona :) Jak narazie używamy gondoli, bo córcia ma dopiero 2 miesiące 🤪 ale bardzo lekko się prowadzi, ma spoko amortyzację. Wizualnie też bardzo mi odpowiada, mamy wersję All Black. Mieszkamy w małym miasteczku i raczej mamy spoko chodniki, choć zdarzają się też takie w kiepskim stanie, ale wózek daje radę 💪 Nie mam porównania z innymi wózkami, bo to moje pierwsze dziecko.
Jak wrażenia po roku? Spacerówka też jest w porządku?
 
reklama
Jak wrażenia po roku? Spacerówka też jest w porządku?
ja jestem bardzo zadowolona :) W zasadzie nie widzę minusów, jedynie spacerówka jest tak trochę dziwnie nisko jak dla mnie, bo do gondoli można jeszcze użyć adapterów podwyższających, a do spacerówki już nie. Spacerówka sprawia wrażenie może trochę mniej porządnej niż gondola, ale tak to jest wszystko super :) Czy kupiłabym ponownie? Zdecydowanie tak 😇
 
Do góry