reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

aleksp musisz przejrzeć ten wątek https://www.babyboom.pl/forum/poznan-f197/szpitale-lekarze-w-poznaniu-17579/
tam jest ogólnie o lekarzach, ale chyba właśnie z tym został połączony temat o porodówkach z tego co widzę. kiedyś było osobno, ale pewnie za dużo wątków się uzbierało.

przeglądam wózki... buuu... jeżeli nasz tu sprzedamy to kupujemy nowy.
aleksp powiedz mi czy ten lupo faktycznie mały po złożeniu? bo ja mam mały samochód i jak stelaż mi wejdzie do naszego małego bagażnika to może na niego się zdecyduje, ale patrzę jeszcze na takie coś EURO CART WÓZEK 3W1 PASSO+ CYBEX CABRIO MAXI COSI (2789923829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Gosiu B dziekuje, poczytam, moze znajde.

LUPO jest mały po zlozeniu, wlasnie dzieki tedmu znalazłam dla niego miejsce na klatce schodowej za drzwiami:)
 
a no widzicie jaka ja zorientowana hehe ja się w tych wózkowych zakupach pogubiłam bo najmniej śledziłam :/ nie miałam zamiaru kupować, a teraz zdecydowaliśmy, że zmieniamy jednak...
poli ma budkę dużą? dobrze osłoni przed wiatrem? i co w ogóle możesz powiedzieć więcej?
chyba muszę się tu trochę cofnąć hehe
dobra znalazłam - mam tylko jedno pytanie poli - czy stelaż jest faktycznie mały po złożeniu tak jak w opisach?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry