reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
tez go ogladalam,,,byl b.podobny do mojego ale nei zdecydowalam sie bo kosz na zakupy byl nisko ...no i poreczniej chwytało mi sie ten moj.

....swoja droga dzis dzwonili z hurtowni ze bedzie male opoznienie ze wzgledu na zainteresowanie wózkami- nie ma na magazynie w fabryce...i tak sobie mysle ze to chyba na plus swiadczy o nim:)

Trzymam kciuki dziewczyny za udane zakupu
 
jakby ktoras z was byla zainteresowana JEDO to jest juz kolekcja kolorow 2013 wiec 2012 pewnie niebawem albo juz przecenia ;-)
 
To ja się chwalę naszą furą :-) dzisiaj dostarczona:

lucky_kol01_29.636x600.jpg
 
smoniczka, zadowolona jestes z wyboru tego wózeczka? bo właśnie szukam jakiegoś i ten Twój wpadł mi w oko :tak:
 
Agaod ogólnie to jestem zadowolona :) gabarytowo wydaje mi sie duzy, chociaż jak stał w sklepie pośród innych to nie wyróżniał sie wielkoscia. Wczoraj pojezdzilam nim po domu i jest bezkonfliktowy :) mógłby być lżejszy (15 kg) aha i jak chciałam wypiac gondole to nie miałam siły jej podnieść :( ale ostatnio przy wszystkim mam zadyszke :)
 
my kupiliśmy dziś wózek, ale całkiem inny niż na początku chcieliśmy. Doszliśmy z mężem do wniosku, że chcemy samą gondolę bo i tak mamy zamiar spacerówkę kupić oddzielnie. Zależało nam na dużej gondoli i żeby był lekki no i padło na taki wózek :)
wózek.jpg

gondola naprawdę wielka, do tego ma regulowane oparcie i wózek leciutki :) a spacerówkę sobie kupimy na jesień dopiero. Ten o którym pisałam wcześniej to oglądnęliśmy na żywo i jakiś taki mało stabilny był. Gondola się chwiała i zrezygnowaliśmy. Ten co mamy teraz kupiliśmy nowy za 440 zł spełnia nasze oczekiwania, szkoda tylko, że nie ma skrętnych kół ale jest bardzo lekki (z gondolą waży 11kg) więc myślę, że nie będzie to wielki mankament. Teściowej się podoba a, że ona płaciła z teściem to już nie walczyłam, że idzie w nim dziecko bujać...a niech już jej będzie ;) ale wózek prezentuje się super i zadowolona jestem :):)
 
kwasia prezentuje się fajnie i rzeczywiście lekki. no i tani :tak: tylko kółka by do mnie nie przemówiły bo już jeździłam wózkiem bez skrętnych i jak zmieniłam na spacerówkę ze skrętnymi kołami to już w życiu bym nie wróciła właśnie do opcji bez. trochę się idzie jednak umęczyć, ale to na trochę, a spacerówka i tak będzie potem dłużej w użyciu :tak: a spacerówek już jest duży wybór lekkich, fajnych...
 
reklama
no właśnie też żałuje, że nie ma ten wózek skrętnych kół ale w spacerówce to obowiązkowo będą...ta gondola to tak na pół roku max. 7 miesięcy a później wybierzemy sobie wypaśniejszą spacerówkę, która na dłużej starczy :)
 
Do góry