reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2013' rozpoczęty przez MegiPegi, 26 Lipiec 2012.

1. Blekinge

Blekinge Fanka BB :)

Rzeczywiscie eve, czasami z rodzina to sie najlepiej na zdjeciu wychodzi...

My tez jestesmy zadowoleni z naszej emmaljungi nitro+ city korg. Leciutki, dosc waski (57cm), skretne kolka to super sprawa jak sie jedzie 50 razy w kolko po domu :-D Na drogach tez sie sprawdza, ale na wyrtepach troche za bardzo podskakuje, moglby byc bardziej stabilny- zdecydowanie nie do jazdy po polach i lasach :rofl2: Trzymamy sie wiec asfaltu:tak:

2. Cortina

Cortina Fanka BB :)

o co ty :szok: moze zapomnieli do zestawu dorzucic ?
    musze sprobowac zamontowac gondole :tak:

3. reklama
  4. Aleksp

Aleksp Fanka BB :)

po 2,5 miesiaca uzytkowania....polecam

5. smoniczka

smoniczka Fanka BB :)

Dziewczyny możecie polecić jaką niedrogą (do 500zł) spacerówkę "parasolkę", ale taką, żeby się rozkładała na płasko?

6. Gosia B.

Gosia B. Fanka BB :)

smoniczka a koniecznie chcesz parasolke? bo mi np do samochodu parasolka się nie mieści bo za długa, a wózek typy espiro magic czy slapi spokojnie wchodzą.
    ja mam xbaby slapi. opinie miał beznadziejne, a ja go i tak kupiłam :-D i powiem szczerze, że nie żałuje. przetrwał Mikołaja codzienne spacery, przetrwał już kilka lotów samolotem i nic z nim się nie stało.
    ale mniejszy po złożeniu jest espiro magic i mi też się podobał. no i one się rozkladają na płasko. przynajmniej tamte wersje co ja oglądałam 2 lata temu się rozkładały...

7. smoniczka

smoniczka Fanka BB :)

Gosia wielkie dzięki:)
    Wiesz ja myślałam, że jak "parasolka" to mały :zawstydzona/y: ale jak mówisz, że się nie mieści do auta to sobie odpuszczę. Te co podałaś bardzo mi się podobają:) Idę patrzeć ile kosztują:))

8. Cortina

Cortina Fanka BB :)

smoniczka co kupilas ? pochwal sie :-D

9. Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2016
  10. reklama
  11. Klara.Maj

Klara.Maj Początkująca w BB

Wydaje mi się czy wózek dla lutowego czy dla lipcowego dziecka nie robi różnicy . My mamy Anexa cross który posiada pokrowiec na nóżki , przeciwdeszczowa folie . Ważne żebyś śpiworek kupiła i wtedy będzie dziecku ciepło a gondola w nim jest duża także pomieści maleństwo i śpiworek .

12. To fakt, że miesiąc urodzenia dziecka nie ma nic do wózka :) ja wychowałam córkę z czerwca i syna z września również na Anex, tyle, że sport :) na zimę mieliśmy super ciepły śpiworek uszyty przez babcię i żadna pogoda była nam niestraszna! dla nas świetnie się sprawdził przy dzieciach ten wózek, lekko się prowadzi, łatwo się go składa, wszystko super działało i nic nie "piszczało" w nim. Myślę, że jeszcze za kilka lat nam jeszcze posłuży :)

Poleć forum