reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

Fajny wózek! Też myślę o wózku w tym stylu, i cena przystępna.
Jaki kolor wózka wam się podoba? Ja bym chciała jasny wózek beżowy albo taki jasny brąz, tylko niewiem jak z czyszczeniem bo pewnie się będzie brudził
 
reklama
ech ja jak zwykle z kolorem wyłamię się poza tłum- mój wózek będzie biały:) i nie uważam co by ten kolor miał mi sprawić jakiekolwiek problemy w utrzymaniu go w czystości.
 
ja chce jakiś ciemny, gondola to właściwie bez znaczenia ale spacerówkę jak miałam błękitną to cały czas była brudna, więc teraz wolę coś ciemniejszego
 
domikcw mi sie czarne wózki podobają, ale mają jeden minus - latem strasznie słońce do nich ciągnie...
a czy fotelik od tego wózka masz zamiar używać w aucie też? bo to odradzam - ale już o tym pisałam wcześniej.
 
poli nie zły. Jak dla mnie to te koła piankowe nie przemawiają no i to, że są skrętne... no ale to wasz wybór- każdy lubi co inne. Kolor jest w porządku. Nie zaakceptowałabym chyba tylko czarnego wózka dla dziecka- podobnie jak mąż domik uważam, że w trumnie dziecka wozić nie będę. Generalnie wózek mi się podoba
 
reklama
poli nie zły. Jak dla mnie to te koła piankowe nie przemawiają no i to, że są skrętne... no ale to wasz wybór- każdy lubi co inne. Kolor jest w porządku. Nie zaakceptowałabym chyba tylko czarnego wózka dla dziecka- podobnie jak mąż domik uważam, że w trumnie dziecka wozić nie będę. Generalnie wózek mi się podoba

Piankowe koła dla mnie to minus, ale nie ma lekkich fajnych wózków z kołami pompowanymi..
 
Do góry