reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

przyszłej zimy dzieci mogą już zaczynać chodzić i nie będą chciały w śpiworku siedzieć, lepiej z tym zakupem poczekać w takim razie do przyszłego roku, bo ja przypuszczam że tośki w śpiworek już się nie da wpakować:confused2:
 
reklama
Wg mnie wszystko zależy od dziecka ;-) moje jeździło wózkiem chętnie do 2 lat, nasze maluchy za rok będą miały zaledwie 8 mies. przyszła jesien-zimę na bank wózkiem przejeżdża :-)
 
w grudniu będą miały 10 miesięcy a niektóre 11 (a to w grudniu i styczniu jest najzimniej), z pewnością część będzie już chodziła (wśród dzieci październik 2011 chyba w wieku 8 czy 9 miesięcy niektóre zaczęły już chodzić). U nas od kiedy tośka zaczęła chodzić to w wózku siedzieć nie chce:szok: a jeszcze dobrze nie chodzi i co chwilę się przewraca:baffled:
 
Kurde no nie wiem, no name spiworki na allegro typu mumia 150-200 zl a Bebe confort 140 zl w promocji bo kolory tylko pomarancz, bez i granat, tylko cholera wie jak ten BC sie sprawdza czy cieplutki :sorry: mialam przy Mai no name z owcza welna i byl fajny nawet :sorry:
Cortina ja w Looli mialam od razu spiworek BC i jest bardzo gruby. osobiscie polecam. jak masz kupowac no name to lepiej kup BC to nawet latwiej Ci potem bedzie sprzedac razem z wozkiem ;-)
 
Ja przy Mai używałam cały sezon jesien-zima, lepsze to niż kocyk dla mnie było a potem do sanek się przydał :) wiec chce go na bank kwestia koloru tylko :-)

Kasiu ja myślę o przyszłej zimie ;-) bo on jest do spacerówki typowo :-)
ja tak samo uzywalam spiworka zamiast kocyka i w nastepna zime na bak sie nam przydadza spiworki poniewaz dzieci jeszcze beda w takim wieku ze z wozkow na 100% bedziemy korzystac.
 
w grudniu będą miały 10 miesięcy a niektóre 11 (a to w grudniu i styczniu jest najzimniej), z pewnością część będzie już chodziła (wśród dzieci październik 2011 chyba w wieku 8 czy 9 miesięcy niektóre zaczęły już chodzić). U nas od kiedy tośka zaczęła chodzić to w wózku siedzieć nie chce:szok: a jeszcze dobrze nie chodzi i co chwilę się przewraca:baffled:

wiesz jak bede miala do odbierania corke ze szkoly, wiec albo maly w fotelik i po siostre jedzie samochodem albo w wozek i idziemy spacerem, nie wyobrazam sobie tuptania w grudniu ;-) przy domu na chwile ok, niech lazi ale na spacer taki maluch jeszcze nie pojdzie :-) moja corka zaczela chodzic w wieku 9.5 mies. ale bylo to chodzenia tam gdzie ona chciala a nie ja :-) pozatym wtedy bylo lato, mniej ubrania a teraz bedzie zima i ciezko nawet takiemu bobasowi w kombinezonie i butach zimowych czlapac po sniegu :-)
 
Cortina ja w Looli mialam od razu spiworek BC i jest bardzo gruby. osobiscie polecam. jak masz kupowac no name to lepiej kup BC to nawet latwiej Ci potem bedzie sprzedac razem z wozkiem ;-)

Zuziu super ze sie odezwalas ! a jaki mialas spiworek taki jak pokazalam ? czy ten z nogami ?
 
Ostatnia edycja:
Zuziu super ze sie odezwalas ! a jaki mialas spiworek taki jak pokazalam ? czy ten z nogami ? Specjalnie dla Ciebie - 22.10.2012
mialam taki jak pokazalas i pomaranczoey fajnie bedzie wygladac do czarnego wozka.
a nie odzywam sie tylko Was podczytuje bo jakos weny nie mam i chyba jakiegos malego dola zlapalam ale mysle ze jak MAja normalnie zacznie chodzic do przedszkola czyt. bez placzu i marudzenia to i mi humor sie poprawi. pozdrawiam
 
reklama
Dzieki ci Zuziu za opinie !

pisz, pisz my tezmamy doly i doliny ;-) wspierac sie bedziemy nawzajem :-)

Maja tak biedna przezywa ? moja Maja ryczala od wrezsnia do stycznia moze Maje tak Maja ;-) hihihi :-)
 
Do góry