reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Agusia możę w większym mieście i coś bym znalazła.....ale u nas jest jeden komis na krzyż z trzema wozkami hihi:-D;-)
Większosc wozeczkow teraz wiara wystawia na allegro albo tej tablicy.pl.
Zreszta z naszego komisu tak bym nie chciala jest on w jakims starym budownictwie gdzie smierdzi wilgocia:sorry:
 
Mój P. w poniedziałek był w hurtowni i oglądał Implasta. Wszystko mu się spodobało, na wysokość dla niego też jest dobry. Lekko się prowadzi, a do tego , nawet nie wiedziałam, gondolka ma regulowane dno tzn. może być na płasko, a można też podnieść dno przy główce.
 
To jest włanie fajne teraz w tych gondolkach, juz chyba wiekszosc tak ma. Jest szansa ze to drugie pojezdzi dluzej jak Jula w pierwszym zestawie:-D
 
A ja teraz mam zagwostkę. Jednak nie Implast, bo spacerówka jest jakaś mała tzn. wąska i płytka. W sklepie porównaliśmy sobie Implasta z X-landerem XA i ten drugi bardziej nam się spodobał. Jeszcze nic nie kupiliśmy.:baffled:
 
Moja Kiniutka jeździ x landerem xq i jest jej mega wygodnie w spacerowce tu zastrzeżeń brak ale kółka przednie właśnie muszę reklamować drugi raz ciągle coś z lozyskiem i się nie chce skrecac koszmar jakiś.i system reklamacji do dupy.oddajesz np.koło i czekasz minimum tydzień.i jak tu małe dziecko bez wózka.szkoda gadać.
Karolina nie kupuj spacerowki tzw.kubelkowej to mało wygodne dla dziecka.
 
reklama
Do góry