reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla rodzeństwa, dostawka?

Dołączył(a)
29 Grudzień 2009
Postów
5
Witajcie
Mam dylemat wózkowy - a mianowicie jestem w drugiej ciąży, dziecko urodzi się gdy syn będzie miał 2,5 roku - i nie wiem jaki wózek wybrać - wolałabym nie kupować tzw wózka bliźniaczego ale wydaje mi się że czasem syn będzie potrzebował jeszcze podwózki, nie orientujecie się wieć czy są wózki spacerowe pojedyncze, do których można doczepić albo rozlożyc z przodu krzesełko? wydaje mi się, że coś takiego na ulicy widziałam ale nigdzie nie mogę znaleźć. Inną opcja nad którą się zastanawiam jest wózek peg perego pliko P3, który ma z tyłu podest na starszaka, co o tym sądzicie?
Poradźcie proszę!!!
copy.png
favicon.ico
favicon.ico
 
reklama
U mnie dodtawka nie miała miejsca bytu, ponieważ córka domagała się równouprawnienia i też chciała siedzieć :baffled: Do tego trzeba wózek prowadzic na wyciągniętych rekach a i tak zdarza się kopnąć w dostawkę... irytujące

Wózek jeden za drugim odpada ponieważ, starsze cięższe dziecko jedzie z przodu, a podjechanie pod krawężnik staje się męką. Testowałam w terenie tylko wózek graco - jak dla mnie prowadzi sie fatalnie, ale zdania sa podzielone...

Pliko, owszem ale pod warunkiem, że młodsze dziecko będzie siedzieć, to starsze sobie stanie... Jeśli maluch leży starsze dziecko musi maszerować... Przy zamontowanym foteliku może się zmieści, gorzej z gondolą... W Uno, przy przełożonej rączce i złożonym podnóżku starszak może stać nawet jak maluch leży, ale prowadzenie pozostawia wiele do życzenia...

Po takich rozważaniach kupiłam wózek bliźniaczy na dużych kołach :sorry2: Emmaljunga, nie jest idealny ale na razie się sprawdza :tak: A przede wszystkim świetnie się prowadzi, co przy dwójce dzieci, które w sumie ważą już ponad 25 kg ma wielkie znaczenie :sorry2:
 
Dziękuje wam za podpowiedzi - zaraz sobie zerknę na Emmaljunga, problem w tym że takie wózki bliźniacze nie zmieszczą mi się w windzie, mieszkam na 1 p ale spuszczanie wózka nie uśmiecha mi się wcale :no:
A czy istnieją takie dostawki -siedziska? że możesz opcjonalnie zamontować je z przodu albo nie?
 
Ja mam wozek z Graco u mnie jest roznica 21 m. pomiedzy moimi corciami ,wozek mam juz pol roku,jest lekki,no i to prawda ze na kraweznik ciezko wjechac tym bardziej jak na przodzie siedzi starsza corcia:-Dale pozatym calkiem dobrze i lekko sie prowadzi ma duzy kosz na zakupy,ja na wiosne tez planuje kupic cos innego moze wozek z siedzonkami kolo siebie ale teraz moja Viktoria za nic nie chce sama chodzic,chyba jest zazdrosna o mlodsza siostre:-Dno i w czerwcu zmieniamy mieszkanie w bloku na domekn, w garazu mozna wjechac wozkiem bez problemu a do windy niestety nie,a graco wchodzi bez problemu do windy jak i do bagarznika samochodu.:happy2::happy2:
 
Jest jeszcze taka opcja:
BuggyPod

Fajne to ale za to i folie można mieć wózek :-D ale pomysł bardzo ciekawy
Mi się tez podobają te wózeki gdzie siedzisko jest pod wózkiem
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Phil&Teds CLASSIC dla dwójki dzieci dostawa w Polsce 0zł

ja chyba nic nie kupie i zostane w domu na jakiś czas he he :-D W sumie mam ogród i się szwendać nie muszę a jak już zajdzie taka potrzeba " opyle " jedno dziecko teściowej piętro niżej:-D
 
reklama
Dziękuję! To mi się bardzo podoba - ale kurcze jak widzę na ich stronie produkt niedostępny, wrrryyy. Fakt mogłoby być tańsze - płaci się głównie chyba za to że w Polsce to nowość i tyle.
A miałam sie zapytać czy może używałaś takiej dostawki?
Wózek Pag Perego - chyba ok ale mam wrażenie że 1 z dzieci (nie mogę się dopatrzyć czy starsze czy młodsze szoruje tyłkiem po asfalcie i wdycha wszystkie wielkomiejskie smaczki:tak: Kurczę w domku jest naprawdę łatwiej - ale za plus życia w bloku poczytuję sobie przychodnie za rogiem w razie jakby co i 4 parki do wyboru jak mi się trasa znudzi
 
Do góry