reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wozek kupic 2 w 1 czy osobno gondola i spacerowka?

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Hej Dziewczyny 🙂
Wyszedl pilny temat w sprawie porady. Dłuzszy czas był dla mnie ciężki, zawirowania zdrowotne, pobyt w szpitalu i inne różne problemy i wyszło tak, że nie mam jeszcze wózka dla młodej a cesarka juz tuz, tuz 🤷‍♀️
I tutaj moje pytanie brzmi do Was Mamy - jakie polecacie? takie 2 w 1 czy lepiej osobno kupić spacerówkę i gondole osobno 🤔
Sama już nie wiem w jaki wózek zainwestować, więc czekam na Wasze propozycje 😊
Dziękuję za każdą odpowiedź!
 
reklama
Dla mnie kryterium nr dla wózka to była jego waga, bo na dole klatki mam 8 schodów do pokonania. I pierwszy wózek, jaki mieliśmy był tragicznie ciężki ze później do kupowaliśmy samą ultra lekką spacerówkę, aby mogła jakoś znosić ją po schodach.
Pomysł na czym Tobie by najbardziej zależało.

Czy waga, czy sposób składania stelaża do samochodu, czy wielkość gondoli itd.
 
Uzywana gondola i pozniej zainwestowac w nowa, porzadna spacerowke, skladana razem z siedziskiem, lekka, zwrotna, rozkladana na plasko. Przy drugim dziecku tak zrobilam i jestem zadowolona.
Mozna kupic tez 2w1, ale trzeba zwracac duza uwage na spacerowke wlasnie.
 
Spacerówki od zestawu 2 w 1 są tragiczne. Więc kup używana gondole. Oczywiście zwróć uwage ile waży, jakie ma koła i jaki Ty masz teren wokół.
A później zainwestuj w dobra spacerówkę.
 
Też
Spacerówki od zestawu 2 w 1 są tragiczne. Więc kup używana gondole. Oczywiście zwróć uwage ile waży, jakie ma koła i jaki Ty masz teren wokół.
A później zainwestuj w dobra spacerówkę.
To słyszałam. dostałam od kogoś używaną gondolę i postanowiłam, że kupię porządną spacerówkę.

Uzywana gondola i pozniej zainwestowac w nowa, porzadna spacerowke, skladana razem z siedziskiem, lekka, zwrotna, rozkladana na plasko. Przy drugim dziecku tak zrobilam i jestem zadowolona.
Mozna kupic tez 2w1, ale trzeba zwracac duza uwage na spacerowke wlasnie.
A moje możesz coś polecić? Zastanawiam się też kiedy można zacząć ze spacerówka. Czy trzymać się momentu kiedy mała będzie juz sama stabilnie siedziała?
 
Też

To słyszałam. dostałam od kogoś używaną gondolę i postanowiłam, że kupię porządną spacerówkę.


A moje możesz coś polecić? Zastanawiam się też kiedy można zacząć ze spacerówka. Czy trzymać się momentu kiedy mała będzie juz sama stabilnie siedziała?
Tak to najlepiej. Ewentualnie zrobić ją bardziej leżącą, gdy jeszcze nie siedzi.
 
Tak to najlepiej. Ewentualnie zrobić ją bardziej leżącą, gdy jeszcze nie siedzi.
Bo u nas gondola wchodzi w grę tylko jak jest mega senna i śpi... A jak sie obudzi i zobaczy, że buda podniesiona to już w ogóle histeria. Do siedzenia to jeszcze trochę. No ale jakoś trzeba wytrzymać i łapać po prostu na zewnątrz te momenty kiedy śpi.
 
reklama
Też

To słyszałam. dostałam od kogoś używaną gondolę i postanowiłam, że kupię porządną spacerówkę.


A moje możesz coś polecić? Zastanawiam się też kiedy można zacząć ze spacerówka. Czy trzymać się momentu kiedy mała będzie juz sama stabilnie siedziała?

Ja mam bardziej miejska spacerowke. Oyster Zero. Ale musisz sobie sama popatrzec, czego oczekujesz od wozka itp. Mozesz ew do sklepu z wozkami isc i oni ci duzo opowiedza o kazdym.
Moja na 6 miesiecy wyrosla juz wagowo i rozmiarowo z gondoli, wiec przesiadla sie do spacerowki, ale dopoki sama nie siada to jezdzi na plasko calkiem i jest ok.
 
Do góry