reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wozek kupic 2 w 1 czy osobno gondola i spacerowka?

Ja miałam wózek 3 w 1 chicco. Był super. Obskoczył dwoje moich dzieci a potem oddałam go koleżance i też byla zadowolona 😊Moje dzieci na 5 msc przeszły na spacerówkę ale znam też takie, które nigdy nie jeździły w gondoli tylko od urodzenia w spacerowce rozlozonej na plasko 🤷‍♀️
 
reklama
Hej Dziewczyny 🙂
Wyszedl pilny temat w sprawie porady. Dłuzszy czas był dla mnie ciężki, zawirowania zdrowotne, pobyt w szpitalu i inne różne problemy i wyszło tak, że nie mam jeszcze wózka dla młodej a cesarka juz tuz, tuz 🤷‍♀️
I tutaj moje pytanie brzmi do Was Mamy - jakie polecacie? takie 2 w 1 czy lepiej osobno kupić spacerówkę i gondole osobno 🤔
Sama już nie wiem w jaki wózek zainwestować, więc czekam na Wasze propozycje 😊
Dziękuję za każdą odpowiedź!
Hej. Całkiem niedawno zastanawiałam się nad spacerówka. Oczywiście dziewczyny nie zostawiły mnie samej i polecały różne wózki. Nie powiem miałam dylemat bo pojawiło się wiele polecajek od Recaro po Chicco . Ostatecznie wybraliśmy dla synka spacerówke Goody Plus Chicco. Wózek w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jest kompaktowy, intuicyjny, zwrotny, bardzo lekko się prowadzi. Posiada szerokie siedzisko rozkładane na płasko. Jest bardzo lekki i co ważne...składa się jednym przyciskiem jak Transformers. Seriio😁. W bagażniku auta jak i w domu zajmuje mało miejsca. U nas ten wózek sprawdza się w 100%. Radzi sobie na róznych powierzchniach. Na asfalcie dosłownie płynie po drodze wysypanej kamyczkami rownież sobie radzi. Gorzej na piasku ale przecież nie można mieć wszystkiego 🙂 Razem z synem jednogłośnie polecamy ci Goody Plus.
 
Gondole ze spacerówkami są fajne, ale duże i ciężkie. Jak się ma gdzie to trzymać, to można pomyśleć i o takiej. Ale i tak będzie to trudno wkładać do samochodu.
Tak naprawdę każdemu zależy na czymś innym, więc trudno polecić coś konkretnego.
Ja miałam używaną gondolę z dużymi, pompowanymi kołami. Używałam ją w mieście, ale zimą. Spacerówkę mam składaną jedną ręką, która zajmuje mało miejsca w aucie, a jednocześnie rozkłada się na płasko.
 
Gondole ze spacerówkami są fajne, ale duże i ciężkie. Jak się ma gdzie to trzymać, to można pomyśleć i o takiej. Ale i tak będzie to trudno wkładać do samochodu.
Tak naprawdę każdemu zależy na czymś innym, więc trudno polecić coś konkretnego.
Ja miałam używaną gondolę z dużymi, pompowanymi kołami. Używałam ją w mieście, ale zimą. Spacerówkę mam składaną jedną ręką, która zajmuje mało miejsca w aucie, a jednocześnie rozkłada się na płasko.
venicci upline mają super wózki 2w1, spacerówkę składa się jedna ręką a złożona zmieści się za fotelem samochodowym
 
Do góry