reklama

jaki wozek lepszy dla 1.5 rocznych blizniakow

Temat na forum 'Mamusie bliźniat, trojaczków i...' rozpoczęty przez wojtala244, 12 Wrzesień 2013.

1. wojtala244

wojtala244 Początkująca w BB

witam mam pytanie do mam blizniakow jaki wozek lepszy dla 1,5 rocznych dzieciakow phil teds vibe czy britax b dual nie mogę się zdecydować w pierwszym wydaje mi się ze drugie siedzenie jest male a drugi trochę male kolka z przodu i slyszalam ze ciężko się podbija na krawężniku za rady dziekuje pomozcie:-(

2. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

W phil and teds vibe jest to siedzonko male, ale w innych modelach tych starszych wydaje sie wieksze np. explorer.

3. reklama
  4. Tunczyki

Tunczyki Mamusia Victorii:)

5. sylha

sylha mama bliźniakowa

Ja mam baby joggera mini city, na razie dzieci przed rokiem, ale dla mnie rewelka!!!Przedewszystkim lekki i łatwy w sładaniu- za to go kocham :-)

6. mama290

mama290 Gość

ja mam britaxa ale moi chłopcy są mali jeszcze wózek jest bardzo zwrotny ale niestety ciężki nie mam problemów przy krawężnikach składa się szybko ma świetną moim zdaniem amortyzacje (również dolnego siedzenia)

7. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Ja nie mam bliźniąt, ale ma moja siostra, która ma wózek chicco, także tam też sprawdź. Wiem, ze z nim biegała na 100% :)

8. muhsanjee

muhsanjee Początkująca w BB

witam mam pytanie do mam blizniakow jaki wozek lepszy dla 1,5 rocznych dzieciakow phil teds vibe czy britax b dual nie mogę się zdecydować w pierwszym wydaje mi się ze drugie siedzenie jest male a drugi trochę male kolka z przodu i slyszalam ze ciężko się ??

Poleć forum